Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları iftarda buluştu

  • 22.06.2015 23:56
  • Güncelleme: 13.03.2020 17:30
  • Okunma: 13059 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi'nde personel ve çalışanlarının da katıldığı bir iftar yemeği düzenlendi.
Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları iftarda buluştu

Ramazan ayının güzellikleri Beykoz ilçesini aydınlatırken, oruç açmak için iftar yemeğinde buluşmalara bir yenisi daha eklendi. Beykoz Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanları, personel ve işçiler, Hastane Yönetimi tarafından verilen İftar Yemeği'nde bir araya geldi.

Dost Beykoz'a özel olarak bir açıklama yapan İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkanı Opr. Dr. Yavuz Baştuğ, "Taşeron firmalarımızda çalışanlarımız da bizim çalışanımız gibidir. Hepimiz biriz ve bu birlikten dolayı da biz buradaki birlik ve beraberliği İftar Sofrasıyla pekiştiriyoruz. İnşallah içinde bulunduğumuz Ramazan ayının, seçimlerden sonra yaşanan bu belirsizlik döneminde hem sağlık camiası hem de Türkiye açısından birlik ve beraberliğin gelmesine vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Beykoz Devlet Hastanesi'nde düzenlenen İftar Yemeği'ne Hastane Yöneticileri, doktorlar, hemşireler, ebeler, 112 çalışanları, güvenlik görevlileri ve taşeron işçileri katıldı. Kahvaltılık beyaz ve kaşar peyniri, tereyağı ve balın yanı sıra börek ve hurma da ikram tabaklarında yer buldu. Öte yandan İftar Menüsü ise terbiyeli mercimek çorbası, zeytinyağlı taze fasulye, hünkârbeğendi, pilav, salata ve baklavadan oluştu.

Ayrımsız tüm sağlık personelinin bir masa etrafında toplandığı İftar Yemeği sonrası, hastane çalışanlarına çay ikramında bulunuldu.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu katılımları nedeniyle personele teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz