Beykoz Dernekleri Kaymakam Çiçekli ile tanıştı

  • Güncelleme: 22.08.2020 18:51
  • Okunma: 3903 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İl Dernekler Birliği Beykoz’un yeni Kaymakamı Çiçekli’ye bir tanışma ziyareti gerçekleştirdi.
Beykoz Dernekleri Kaymakam Çiçekli ile tanıştı

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Yönetimi ve üyeleri, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’ye hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen hoş geldiniz ziyaretinin heyetine Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı ve Çankırılılar Derneği Başkanı Bilal Karabacak başkanlık etti.

Başkan Yardımcısı ve Ardahanlılar Derneği Başkanı İnan Aktürk, Sekreter ve Kars Ardahan-Iğdır Derneği Başkanı Esengül Yılmaz ile Birlik üyesi dernek başkanları da ziyarette hazır bulundu.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çilekli konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etmesinden sonra, tüm Dernek Başkanları tek tek kendilerini ve derneklerine tanıtıp, yeni Kaymakama ‘hoşgeldiniz’ diyerek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Ziyaretin amacı doğrultusunda gerçekleşen sohbette Beykoz nüfusunun yöresel dağılımı ele alınırken, geçtiğimiz günlerde Beykoz’da Eğitim Araştırma Hastanesi gerekliliği konusunda yapılan basın açıklaması hakkında bilgiler verildi.

Ziyaretin sonunda Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli konuklarına tekrar teşekkür ederek, birlikte Beykoz’a güzel hizmetler yapabilme temennisinde bulundu. Eğitim Araştırma Hastanesi talebi ile ilgili de bir araştırma yaptırıp, belirlenen ihtiyaca göre yol alınmasının doğru alacağını dile getiren Kaymakam Çiçekli, konuklarını kapıya kadar uğurladı.

Ziyarette Dernekler Birliği Dönem Başkanı Bilal Karabacak, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’ye birliğin anı plaketini verdi. Taraflar daha sonra objektiflere poz verdi.

Haber Merkezi