Beykoz Dernekler Birliği’nde görev değişimi

  • 0
  • 6595
Beykoz Dernekler Birliği’nde görev değişimi
Beykoz Dernekler Birliği’nde görev değişimi
Beykoz Dernekler Birliği’nde görev değişimi

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği dönem başkanlığını yürüten Beykoz Sivaslılar Dernek Başkanı Mustafa Demir görevini Ziya İnİk’e devretti.

Beykoz Dernekler Birliği, Batumlular Derneğinde yapılan aylık toplantısında yeni dönem yürütme kurulunu oluşturdu.

Beykoz Sivaslılar Dernek Başkanı Mustafa Demir dönem Başkanlığı ve Sözcülüğünü, Beykoz Erzurumlular Derneği Başkanı Ziya İnik’e bırakırken, Derneğin 2. Başkanlığına Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız ve Sekterliğine Beykoz Batum Havalisi Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç seçildi.

Yeni seçilen yürütme kurulu, dernekler birliğinden aldığı yetki ile yürütme kuruluna Kars-Ardahan-Iğdır Derneği Başkanı Adem Monolboğa ve Beykozlu Ordulular Derneği Başkan Yardımcısı Ozan Derviş’i de dahil ederek, yürütme kurulunun sayısını beş yaptı.

Yapılan nöbet değişimin ardından İl ve Bölge Dernekler Birliği Üyeleri, 2. Başkan Mikail Akyıldız’ın Çavuşbaşı’ndaki Çiftlik evine konuk oldular. Burada bir kahvaltı yapan dernek yöneticileri gelecekle ilgili planlamalar üzerinde durdu.

Yapılan kahvaltılı toplantıda, yürütme kurulu üyeleri, almış oldukları kararları Dernekler Birliği üyelerine anlattı. Oy birliği ile kabul edilen kararlar sonrasın da önümüzdeki kısa dönemde İlçe Yerel Basını ile bir araya gelme ve Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği’nin geçmişi, hedefleri ve çalışma planı  doğrultusunda bilgi paylaşımında bulunması yönünde mutabakata varıldı.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği üyeleri kendilerini çiftlik evinin bahçesinde kahvaltılı ortamda ağırlayan Dernekler Birliği’nin 2. Başkanı ve Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız’a teşekkür etti.

Birlik üyeleri daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Öte yandan önümüzdeki yıl Beykoz Dernekler Birliği Başkanlığı’nın Beykoz Rizeliler Derneği’nde olacağı açıklandı.

Haber Merkezi

Yedi tepenin kartalları
Önceki Yedi tepenin kartalları
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)