Beykoz Deri Kundura’da şölen var

  • 0
  • 7979

Geçen sezon Tayvan'ın Samasana adasında düzenlenen Red Bull King of the Rock sokak basketbolu turnuvası bugün Beykoz’da başlıyor.

Geçen sezon Tayvan'ın Samasana adasında düzenlenen Red Bull King of the Rock sokak basketbolu turnuvası bugün Beykoz’da başlıyor.

Beykoz'daki kundura fabrikasında yapılacak dev şölende 21 ülkeden 29 basketbolcu boy gösterecek. 2014'te şampiyon olup organizasyonun ülkemize gelmesini sağlayan Kıvanç Dinler, sokak basketbolu ve Türk basketbolu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Red Bull King of The Rock'un benzeri olmayan bir spor olduğunu belirten Dinler, başarılı olmanın anahtarını fiziksel yeterliliğe bağladı. Teke tek basketbolun takım oyunundan çok fazla efor gerektirdiğinin altını çizen deneyimli basketbolcu, “Haftada bir iki kez 5'e 5 maç yaparım. Kardiyo ve kuvvet antrenmanı yapıyorum. Yediklerime ve dinlenmeme dikkat ederim. Taktik açısından oynayacağım rakipleri bulup önceden araştırıyorum. Ortalama 100 kilonun üstündeki rakiplerle mücadele ediyorsunuz. Dayanıklılık bu sporda en önemli unsurlardan.” dedi. Türk basketbolunu son yıllarda büyük atılım gerçekleştirdiği kanaatini taşıyan Dinler, A Milli Basketbol Takımı'mızın EuroBasket 2015'te başarılı olacağına inandığını dile getirdi.

Haber Merkezi

31 Ağustos’ta elektrik kesintisi
Önceki 31 Ağustos’ta elektrik kesintisi
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz