Beykoz derbisini farklı geçen Paşabahçe’de keyifler yerinde

  • 0
  • 2431
Beykoz derbisini farklı geçen Paşabahçe’de keyifler yerinde

Beykoz’un iki güçlü temsilcisinin hafta sonunda U18 yaş kategorisine dahil yaptıkları karşılaşmada Paşabahçespor, Çubukluspor'u 5-0 gibi farklı bir skor ile yendi.

Boğaziçi ekibinde futbolculuk kariyeri de olan Ersan Demir Yönetimindeki Paşabahçe Gençleri , geride kalan hafta sonunda Mustafa Cenk Kabataş, Buğrahan Basüt, Baran Taşdeler Hakem üçlüsünün yönettiği müsabakada güzel oyununu 5 golle taçlandırmasını bildi.

Paşabahçespor U18 Yaş Takım Antrenörü Ersan Demir, Çubukluspor karşısında aldıkları galibiyetin anlamının büyük olduğuna vurgu yaparken, "gençlerimiz maçı takip edenlere güzel bir futbol keyfi izletirken 5 golle bu oyunlarını taçlandırmış oldular. Şu anda namağlup en yakın rakibimizin 4 puan önünde yola devam ediyoruz. Tabii ki lig uzun bir maratonu içermekte ancak ben bu gençlerin Paşabahçespor camiasına bir şampiyonluk yaşatacaklarına canı gönülden inanıyorum. Yakacıkspor maçının hazırlıları neşeli başladı. Hafta sonundaki bu deplasman maçından evimize mutlu dönmek için ciddiyetle çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Spor Servisi

İki kardeş Beykoz’da aynı takımda ter döküyor
Önceki İki kardeş Beykoz’da aynı takımda ter döküyor
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler