Yaşam

Beykoz denizcileri okul bahçesinde iftar yaptı

Beykoz denizcileri okul bahçesinde iftar yaptı
17.05.2018 23:52
| | |
7129

Foto galeri

Beykoz Denizciler Derneği iftar davetini Beykoz sahilindeki okulun bahçesinde verdi. Davete beş yüz civarında konuk katıldı.

Yaklaşık 500 dolayında davetlinin katıldığı iftar yemeğine siyasi parti ilçe başkanlarından, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’da objektiflere takıldı. 

Öte yandan denizcilik camiasından; Türkiye Denizciler Sendikası Genel Başkanı Hasan Pekdemir,  Türkiye Denizciler Sendikası Genel Sekreteri Eyüp Kasap,  TDS Eğitim Sekreteri İrfan Mete, Türkiye Denizcilik Federasyonu Genel Sekreteri Ahmet Hamza, TDS Şehir Hatları Şube Başkanı Hüseyin Sarayoğlu,  TDS Şehir Hatları Malı Sekreteri Timur Altunbas, TDS Şehir Hatları İdari Sekreteri Selim Çilli’de iftar yemeğinde hazır bulundu.

Yemekte konuşan Beykoz Denizciler Derneği Başkanı Bilgehan Murat Miniç, katılımdan dolayı memnuniyet duyduğunu ve denizcilik camiasının her geçen gün daha büyük kalabalıklarla bir araya geldiğini söyledi. Başkan Miniç, derneğe maddi anlamda destek sağlanması gerektiğini ve üyelerini aidat konusunda hassasiyet göstermelerini istedi.

Beykoz Barbaros Hayrettinpaşa Denizcilik Meslek Lisesi Müdürü Fahri Muştu’da konuşmasında, dernek çalışmalarının okulun gelişimine ciddi katkılar sağladığını ve bu nedenle dernek yönetimine şükranlarını sunduğunu belirtti.   

İftar yemeğinde, okulun bahçesinde bulunan romorkerin tadilatına yönelikte destek sözü alındı. Romorkerin tadilatı için boya ihtiyacı bir armatör tarafından karşılanacak, boyası ise Denizcilik Lisesi Öğrencileri tarafından yapılacak. Tadilat sonunda romorkerin direğine ise Beykoz Denizcililk Derneği'nin arması asılacak.

Beykoz Denziciler Derneği’nin iftar yemeğinde siyasi parti ilçe başkanları ve diğer konuklarla kısa ifadelerle birere selamlama konuşması yaptılar.

Akbaba Mahalle Muhtarı Yüksel Kılıç, Kırıklı Dernek Başkanı Hüseyin Kuruderi ve BİSK Başkanı Asım Özdemir’inde aralarında olduğu davetliler yemek sonrası hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi   

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Denizciler Derneği, iftar, Bilgehan Murat Miniç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"