Toplum

Beykoz’dan Zeytin Dalı Herekatı’na destek

Beykoz’dan Zeytin Dalı Herekatı’na destek
16.03.2018 22:26
| | |
6809

Foto galeri

Beykoz’da 250 kişi, Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele veren TSK mensuplarına destek vermek için yola çıktı.

Beykoz’da içlerinde Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk ve Av. Yakup Özbek, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri, siyasi parti temsilcilerinin de bulunduğu 250 kişi, 5 otobüsle Hatay’ın Reyhanlı ilçesine hareket ederek Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de mücadelesini sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) destek vermek için yola çıktı.

Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenen uğurlama töreninde Beykoz Müftüsü Ali Efe’nin dualarıyla birlikte kurban kesildi ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin harekatı başarıyla tamamlaması için eller semaya kaldırıldı.

Burada bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Arkadaşlarımız şu anda 5 otobüsle Suriye sınırına hareket ediyorlar. Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Burada kendi ürünümüz olan 1453 tane Beykoz Balı’ndan da gönderiyoruz. Allah, Özgür Suriye Ordusu ile birlikte mücadelesini sonuna kadar sürdüren Türk Silahlı Kuvvetlerimize bu harekâtı da başarıyla bitirmeyi nasip etsin. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Beykoz’dan konvoy şeklinde hareket eden grubun önce Hassa’ya daha sonra Reyhanlı ilçesine gidecekleri bildirildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Zeytin Dalı Harekatı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Hatay, Özgür Suriye Ordusu

reklam
1 Yorum
hasan senol17.03.2018 21:45:00

Allahım yollarını açık eylesin allahım kazasiz belasız gidip gelmek nasip eylesin Allahım askerimizin yardımcısı olsun.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"