Güncel

Beykoz'dan ülkeye metanet çağrısı

Beykoz'dan ülkeye metanet çağrısı
14.03.2016 16:22
| | |
3145

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yayımladığı bir mesajla Ankara'da gerçekleşen terör eyleminde hayatını kaybedenlere rahmet diledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yayımladığı bir mesajla Ankara'da gerçekleşen terör eyleminde hayatını kaybedenlere rahmet diledi.

Dün akşam saat 18.45 sularında Ankara Güven Park'ta seyir halinde bomba yüklü bir aracın patlatılması sonucunda, ilk belirlemelere göre 27 kişi hayatını kaybetmişti. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun son olarak gerçekleştirdiği basın açıklamasında sayının 37'ye yükseldiği anlaşılırken, yaralanan 71 kişinin de tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Ankara'da gerçekleşen terör saldırıları sonrası bir mesaj yayımladı. "Şehitlerimize rahmet, Milletimiz metanet ve selamet diliyorum" başlığıyla yayımlanan mesajda Başkan Çelikbilek, ülkeye metanet çağrısı yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, birlik ve bütünlüğün asla bozulamayacağını vurguladığı mesajında, şunları söyledi:

Başkan Çelikbilek: “Toplumumuz, kadim bağlarını koparmayacaktır!”

"Devletimizin ve milletimizin yılmaz ve sarsılmaz birliğine, medeniyetimizin temel harcı, dinamiği ve göz nuru kardeşliğimize kasteden hainler; canlarımıza, evlerimize ve kalbimize bir kez daha ateş düşürdüler.

Hiçbir akılda ve değerde meşru kabul edilemeyecek şiddetin dünyadaki karanlık eli terör; ilelebet toplumumuzun huzurunu, bütünlüğünü bozamayacak, kadim bağlarını koparamayacaktır. Canilerin kana bulunan elleri, masum ve vicdan sahibi insanlığın gözyaşlarıyla temizlenecektir.

Ankara saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, ülkemize de daim metanet ve selamet diliyorum."

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Belediye Başkanı, Yücel Çelikbilek, Ankara, Terör, Kızılay Meydanı, Güven Park, Açıklama, Taziye

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"