Beykoz’dan Türk siyasetine yeni bir cevher daha

  • 0
  • 11490
Beykoz’dan Türk siyasetine yeni bir cevher daha
Beykoz’dan Türk siyasetine yeni bir cevher daha
Beykoz’dan Türk siyasetine yeni bir cevher daha
Beykoz’dan Türk siyasetine yeni bir cevher daha
Beykoz’dan Türk siyasetine yeni bir cevher daha

SP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Beykoz Milli Görüş camiasında yetişen Yasin Kalaycı’ya teslim edildi.

Saadet Partisi Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanlığı’nı iki yıldır sürdüren Enes Zahid Urhan bayrağı Yasin Kalaycı'ya devretti.

İstanbul İl Başkanlığı'ndaki toplantıda, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine, daha önce  Teşkilatlardan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yasin Kalaycı getirildi

İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıya, İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Gençlik Kolları eski İl Başkanı Enes Zahid Urhan, Hakan Tevfik Erdağı, Gençlik Kolları Genel Merkez Bölge Başkanı Muhammed Aydın, İl Başkanlık Divanı, ve yönetim kurulu hazır bulundu. İstanbul İl Başkanı Sevim yaptığı çalışmalarından dolayı Urhan ve ekibine teşekkür ederek görevi devralan Kalaycı'ya yeni görevinde başarılar diledi.

“Yarına bugünden hazırlanma geyreti içinde olacağız”

Görevi devralan Yasin Kalaycı da kendilerine yüklenen sorumluluğun farkında olduklarını ve bu ağır mesuliyetin gerektirdiklerini yapma gayretinde olacaklarını vurguladı.

Kalaycı, “Hareketimizin ve partimizin en dinamik teşkilatı olan gençlik kollarımıza bugüne kadar emek vermiş olan bütün büyüklerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu yolda mücadele ederken dünü bilerek, yarına bugünden hazırlanma gayreti içerisinde olacağız. Kısa bir sürede ekibimizi kurmuş olmanın bahtiyarlığını yaşarken, bugüne kadar beraber çalıştığımız arkadaşlarımızı da üst kademelere ve komisyonlara uğurlanmanın sevincini ve hüznünü de bir arada yaşıyoruz. Gençlik çalışmalarımızın kalitesi ve niteliği camiamızın geleceğinin şekillenmesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir. Bunun bilincindeyiz ve bu ağır mesuliyetimizin de farkındayız. Çelikleşmiş gençlik teşkilatlarımızın azmi, gayreti ve heyecanıyla partimizin daha da güçlenmesine vesile olacak çalışmaları gerçekleştirmek için canla başla gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

Siyasete, Tügva Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer’in 2007 yılında Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları Başkanı olduğu dönemde ilçe Sekreteri olarak başlayan Yasin kalaycı, yıllarca Milli Görüş çizgisinde gençlik hareketlerinin içerisinde aktif çalışmalar yaptı.

Son dönemde İstanbul Gençlik Kollarında Teşkilatlanma başkanlığını yürüten Kalaycı, Sabah Gazetesi’nde Tiraj sorumlusu olarak iş hayatını sürdürüyor.

Kalaycı bir dönem Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları Başkanı olarak da görev yaptı.

Haber Merkezi

​İstanbul Mesudiyespor'da yüzler gülüyor: 2 - 0
Önceki ​İstanbul Mesudiyespor'da yüzler gülüyor: 2 - 0
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak