Beykoz’dan Suriye bebeklerine 150 koli yardım

  • 0
  • 9849
Beykoz’dan Suriye bebeklerine 150 koli yardım
Beykoz’dan Suriye bebeklerine 150 koli yardım
Beykoz’dan Suriye bebeklerine 150 koli yardım
Beykoz’dan Suriye bebeklerine 150 koli yardım
Beykoz’dan Suriye bebeklerine 150 koli yardım

AK Parti Beykoz Kadın Kolları Teşkilatı Suriye’de çocukların yaşadığı drama sessiz kalmadı.

Kendilerine gelen bir mesajla harekete geçen AK Parti Beykoz Kadın Kolları Teşkilatı kısa sürede 150 koli bebek ihtiyacı temin etti.

Beykoz Belediye Meclis Başkan Vekili Gaye Zayıf’ın başkanı olduğu kadın kolları mensupları temin etmiş oldukları bebek giysilerini Suriye’ye gönderilmek üzere İHH Beykoz Temsilci Uğur Yoleri’ye teslim etti.

Burada bir konuşma yapan Gaye Zayıf, İdlib’deki annelerin yardıma ihtiyaçları olduğunu ve oradaki bebeklerin hiç kıyafetlerinin olmadığı bilgisinin kendilerine ulaşmasıyla ekibiyle birlikte harekete geçtiklerini ve 45 mahallede çalışma yaptıklarını kaydetti.

“Nerede yardıma ihtiyaç varsa biz oradayız”

Özellikle sıfır yaşa bebekler için yeni doğan takımları battaniye ve kıyafet temin ettiklerini ifade eden Zayıf, “ekip arkadaşlarına ve destek verenlere teşekkür etti. 150 koli giyim ürününü bebeklerimize yardım amaçlı gönderiyoruz. Güle güle kullansınlar onların orada zor durumda olması anne olarak bizleri de çok üzüyor.” ifadelerini kullandı.

Beykoz İHH ile birlikte yapmış oldukları 3. etkinlik olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gaye Zayıf, “nerede bir çocuğunu yardıma ihtiyacı varsa Beykoz Kadın Kolları olarak orada olacağız. İHH’ya da bu yardımlara aracılık ettiği için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Allah Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne zeval vermesin”

İHH Beykoz Temcilcisi Uğur Yoleri de Beykoz Kadın Kolları’na teşekkür ettiği konuşmasında, “dünyanın neresinde bir mazlum varsa biz oradayız. Bugün Suriye, onun öncesi Arakan, Yemen, Bosna, Afganistan şeklinde devam ediyor. Bizler kamplara gittiğimize görüyoruz. 13 yaşındaki Meryem’in duası kulaklarımda, Allah Türkiye Cumhuriyeti devletine zeval vermesin” şeklinde konuştu.

Uğur Yoleri, “Bizler yeryüzünde yaşadığımız müddetçe bu halk mutlaka yardıma koşacaktır. Bu yapmış olduğunuz yardımlar mutlaka mahşerde sizinle beraber olacaktır” dedi.

Haber Merkezi

Salih Dursun’dan Beykozspor eleştirilerine cevap
Önceki Salih Dursun’dan Beykozspor eleştirilerine cevap
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz