Siyaset

Beykoz'dan seslendiler: 'Bu ülkeyi böldürmeyeceğiz!'

Beykoz'dan seslendiler: 'Bu ülkeyi böldürmeyeceğiz!'
02.05.2015 23:05
| | |
21043

Foto galeri

MHP, Yenimahalle irtibat bürosunun açılışını Milletvekili Adayı Sabri Şenel'le birlikte yaptı

7 Haziran Seçimleri'nde büyük bir sürpriz yapmak isteyen ve anket çalışmalarında oyunu artırmasına kesin gözüyle bakılan tek parti olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Beykoz Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nu faaliyete açtı. Daha önce Ümraniye Belediye Başkan Adayı da olan MHP'nin İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Sabri Şenel, açılışa katılarak bir konuşma yaptı. "Kimsenin bizden dolayı endişelenmesine gerek yok! Bizden hırsızlar korkar, din düşmanları ve vatan hainleri korkar!" diyen Sabri Şenel, ülkeyi karşılıksız sevdiklerini söyledi. MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Sabri Şenel, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını, MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve MHP'li il yöneticileriyle birlikte gerçekleştirdi. Açılışın ardından ise MHP'lilere kısır ve kuru pasta ikram edildi.

MHP Beykoz İlçe teşkilatı, Çubuklu'nun ardından Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nun da açılışını yaparak, aktif hale getirdi. Yenimahalle açılışı öncesi alana Mehter Marşı'yla birlikte Mehteran takımı gelirken, MHP'nin Mahalle temsilcisi Mustafa Rençber, tüm konuklarla tek tek ilgilendi. Törene MHP Yenimahalle teşkilatı ve Beykoz İlçe Teşkilatının yanı sıra, hemen her toplantıda sıklıkla görülen MHP İstanbul İl Yöneticileri Oğuzhan Karaman ve Sami Şahin de katıldı. Açılış kurdelesinin kesiminden önce bir konuşma yapan MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Sabri Şenel ise şunları anlattı:

Sabri Şenel: “Çalıyorlar ama çalışıyorlar söylemi dinimize aykırıdır!”

"Kimsenin bizden dolayı endişelenmesine gerek yok! Bizden hırsızlar korkar, din düşmanları ve vatan hainleri korkar! Biz bu seçimlerde inşallah destan yazacağız. Bu 7 Haziran seçimlerinden bizim bile hayret edeceğimiz bir sonuç çıkar inşallah... Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik ve Türkiye üzerine yapılan hesapları bozacağız inşallah...

Herkes yurdumuzun ve Atatürk'ümüzün kıymetini bilsin! Bizler MHP olarak Cumhuriyeti ve Atatürk'ü yürekten savunan tek partiyiz. Türkiye artık bu soygunun ve hırsızlıkların yükünü daha fazla sırtında taşıyamaz! Bir kere 'Çalıyorlar ama çalışıyorlar' söylemi dinimize aykırıdır. Artık yeni bir dönemin başlama zamanıdır."

Açılış konuşmasının ardından MHP'li İl Yöneticileri ve Beykoz İlçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Seçim İrtibat Bürosu önüne gelen Sabri Şenel, Kur'an-ı Kerîm ayetlerini dinledikten ve dua ettikten sonra "Bismillah" diyerek açılışı gerçekleştirdi. Bu sırada MHP Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu önünde toplanan ülkücü gençler de tezahüratlarla Sadri Şenel'e destek verdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber Gazetesi, MHP, Yenimahalle, Sadri Şenel, Milletvekili Aday, Akif Taşdemir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"