Beykoz'dan Pantene Altın Kelebek ödülünü kazandı

  • 05.07.2020 21:21
  • Güncelleme: 05.07.2020 21:28
  • Okunma: 15467 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da yaşayan ve ortaokul ve lise hayatının bir kısmını da yine ilçede tamamlayan ünlü oyuncu İlayda Alişan, Pantene Altın Kelebek'te ödül aldı.
Beykoz'dan Pantene Altın Kelebek ödülünü kazandı

Bu yıl 46.'sı Pantene sponsorluğunda gerçekleşen ve en prestijli ödül törenleri arasında gösterilen Pantene Altın Kelebek Ödül töreni koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirildi.

Bu konseptte Beykoz'un yakından tanıdığı ve son yıllarda yaptığı işlerle takdir toplayan İlayda Alişan, 46. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Yıldızı Parlayanlar kategorisinde ödüle layık görüldü.

Alişan, Beykoz'da ikamet etmeye devam ediyor.

İlayda Alişan kimdir?

İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokulu Beykoz Göksu Evlerindeki Şehir Er Ersin İlkokulunda okudu. Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Lisesi'nde başladığı lise hayatını Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamladı. Küçük yaşlarda oyunculukla tanıştı. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara adım attı.

İlayda Alişan, kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Akşın karakterine hayat verdi.

Alişan son olarak Şampiyon dizisinde yer aldı.

Rol aldığı diziler

2011 – Bir Çocuk Sevdim (Merve) (TV Dizisi)
2013 – Gönül Hırsızı (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nurten) (TV Dizisi)
2015 – Serçe Sarayı (Sinem) (TV Dizisi)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Eylül) (TV Dizisi)
2017-2018 – Çukur (Akşın) (TV Dizisi)

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz