Beykoz'dan milli takıma gidenlerin sayısı artıyor

  • 0
  • 2717
Beykoz'dan milli takıma gidenlerin sayısı artıyor
Beykoz'dan milli takıma gidenlerin sayısı artıyor
Beykoz'dan milli takıma gidenlerin sayısı artıyor

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Şehmus Sarıhan, Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonası'nda 1.liği göğüsleyerek milli takıma seçildi.

Taekwondo da madalya hedefiyle milli takıma 3 yıldız sporcu gönderen Beykoz GSK bir sporcuyu da “Dünya Dağ Koşusu”milli takımına kazandırdı.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Trabzon’da yapılan şampiyonada, 20 yaş altı ve büyükler kategorilerinde 100'den fazla sporcu mücadele etti. 10.9 kilometrelik "Büyük Erkekler" yarışında Şehmus Sarıhan, 53.24'lik derecesiyle şampiyon olurken ilçeye de çifte sevinç yaşattı. 

Beykoz GSK sporcusu Şehmus Sarıhan 15 Ekim’de İspanya’da yapılacak yarışta ülkemizi temsil edecek.

Bisiklette 2 Şampiyonluk 

Beykoz’da taekwondo ve atletizmde kazanılan şampiyonluklarla yüzler gülerken ilçeyi sevindiren bir haberde dağ bisikleti yarışlarından geldi.

Beykoz GSK bisikletçileri bu hafta sonu yapılan “Uluslararası Yenice Kupası Dağ Bisikleti Yarışları”ndan 2 şampiyonlukla döndü.

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Karabük’te düzenlenen, 19 kulüpten 72 sporcunun pedal çevirdiği yarışlarda kulüp sporcuları Oğuz Özçelik ve Ali Boyrazkendi kategorilerinde 1.lik kürsüsüne çıktı.

Haber Merkezi

Paşabahçe Spor Kulübü’nde zorlu kongre süreci
Önceki Paşabahçe Spor Kulübü’nde zorlu kongre süreci
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz