Beykoz'dan Meral Akşener'e İmamoğlu cevabı

  • 0
  • 7965
Beykoz'dan Meral Akşener'e İmamoğlu cevabı
Beykoz'dan Meral Akşener'e İmamoğlu cevabı

İBB'nin AK Partili Meclis Üyesi Gaye Zayıf, İmamoğlu'na destek paylaşımı yapan Akşener'e sosyal medyadan tepki gösterdi.

YSK Üyelerine hakaret ettiği suçlamasıyla yargılandığı davada, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası ve siyasi yasak anlamına gelen 53. maddenin de uygulanmasına karar verildi.

Karar sonrası Ekrem İmamoğlu'nun, "16 milyon İstanbullunun evi Saraçhane’dir. İstanbul ve Türkiye, iradesine daha önce nasıl sahip çıktıysa bugün de çıkacaktır. Karar ne olursa olsun, kâh sevincimizi kâh irademizi göstermek adına herkesi saat 16.00’da Saraçhane’ye davet ediyorum." davetine İYİ Parti Genel Başkanı Akşener de destek verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ankara'dan yola çıktım, Saraçhane'de görüşürüz" paylaşımına Beykoz'dan cevap gecikmedi.

Ak Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı ve Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili aynı zamanda İBB Meclis Üyesi olan Gaye Zayıf, "Duble yollardan gelirken Reis'i hatırla, patates tüneli olsa yarına anca gelirdin" diye cevap verdi.

Zayıf'ın Akşener'e bu cevabı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Haber Merkezi

Beykoz'daki silahlı saldırıda 2 kişi yaralandı
Önceki Beykoz'daki silahlı saldırıda 2 kişi yaralandı
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Sonraki CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz