Güncel

Beykoz'dan Malatya'ya uzanan mesleki yaşam

Beykoz'dan Malatya'ya uzanan mesleki yaşam
08.10.2015 16:23
| | |
5008

Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Metin Torun, Malatya Büyükşehir Belediyesi'ne Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Metin Torun, Malatya Büyükşehir Belediyesi'ne Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı.

Bilindiği üzere Metin Torun, Muharrem Ergül ve Yücel Çelikbilek'in başkanlıklarında 10 yıl Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde de Beykoz Belediye Başkan Adayı adayı olarak Yücel Çelikbilek'e rakip olmuştu.

Metin Torun’un atanmasıyla, Malatya Büyükşehir Belediyesindeki Genel Sekreter yardımcısı sayısı dörde yükseldi. Göreve başlayan Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun’un, fen, yapım ve destek alanlarından sorumlu olacağı belirtildi.

METİN TORUN KİMDİR?


1963 yılı doğumlu Metin Torun, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu ilçesinde tamamladı. 1987 yılında İTÜ İnşaat Fakültesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2012-2013 yılları arasında ise yüksek lisans eğitimini Sabahattin Zaim Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Kent Çalışmaları ve Yönetimi (Kentsel Dönüşüm) alanında başarı ile tamamladı. Metin Torun iş alanında sırasıyla 1987-1993 yılları arasında çeşitli firmalarda saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştıktan sonra, 1993-1996 yılları arasında Bağcılar Belediyesinde Harita Mühendisi ve akabinde İmar Müdür Yardımcısı, 1996-2004 yılları arasında İSKİ'de Harita Müdürü olarak çalıştı. 2004 yılından itibaren de Beykoz Belediyesinde Teknik Başkan Yardımcısı olarak 10 yıl süreyle hizmet veren Harita ve Kadastro Mühendisi Metin Torun, Ekim 2015 tarihi itibariyle Malatya Büyükşehir Belediyesine Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı. Evli ve 3 çocuk babası Torun, orta derecede İngilizce bilmektedir.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Metin Torun, Atama, Malatya Büyükşehir Belediyesi, Genel Sekreter Yardımcısı

reklam
2 Yorum
fethi06.02.2017 09:25:48

ben ıskıde soförlügünü yaptım sizin dediginiz gibi bir insan degildir sizin yanlis anladıgınız bırseyler vardır hak hukuk islerini bilmem ben öyle işlere karısacagına ihtimal vermem gozümle gördüklerim var simdi karar sizin

necati aydın 08.10.2015 20:07:25

ona hakkımı helal etmiyorum haram olsun allahım bir daha beykoza gelmek nasip etmesin yedi metrelik yolu kendi çıkarı için sekiz metre yapdı evimi yıktı yazıklar olsun ona bir imza karşılığı dublek daire aldı bir de diyori orda dairesi olan şerefsiz karar sizlerin sevgili dostlar

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"