Siyaset

Beykoz’dan Kemal Kılıçdaroğlu geçti

Beykoz’dan Kemal Kılıçdaroğlu geçti
2014.08.12 00:00
| | |
9184

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mülkiyet sorunu yaşayan Beykozlular'ın "Milletin malını millete vereceğim" diyerek gönül aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da seçim otobüsü ile ilçeleri gezerken Beykoz'a da uğradı..

Küçüksu’da İlçe Başkanı ismet Konca, Milletvekili Adayı Ayten Kayaloğlu ve yüzlerce partili tarafından karşılanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İlçe Başkanı İsmet Konca’yı yanına alarak Beykoz turuna başladı. 

Kılıçdaroğlu mülkiyet sorununa vurgu yaptı…

Kavacık, Çubuklu, Paşabahçe güzergahlarında vatandaşları selamlayan CHP Lideri Paşabahçe’de halka hitap etti. Kılıçdaroğlu'nun kısa konuşması Beykozlular'ı yakından ilgilendiren mülkiyet üzerindeydi. 

Başbakan Erdoğan'ın ziyareti sırasında 2-B projeleri ile ilgili olarak, 'Kimin malını kime vereceksiniz?' sözünü hatırlatarak, "Buradan söylüyorum milletin malını millete vereceğiz. Mülkiyet sorununuzu çözeceğiz. Bu bizim boynumuzun borcu. İstanbul'da mülkiyet sorunu kalmayacak. Herkes hakkını alacak. Ne söyledik, CHP varsa herkes için var" dedi. 

Otobüsün önünü kesen bazı vatandaşların Başbakan Kemal” diye slogan atarak Kemal Kılıçdaroğlu’na sevgi gösterisinde bulunması dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, burada bir çocuğu da kucağına alarak fotoğraf çektirdi.

Daha sonra Kavacık'a geçen Kılıçdaroğlu, burada da Değirmen Pastanesi’nin bahçesinde iki kadının yanına oturarak, çay içti. Burada Ayşe Erkli isimli bir partilinin ''Kur'an-ı Kerim'den ayetler'' adlı bir kitapçık verdiği Kılıçdaroğlu, bu kitapçığı inceledi. Kafeteryanın çıkışında bir gencin ''Kurtar bizi bu korku imparatorluğundan baba'' diye seslendiği Kılıçdaroğlu, "Kurtaracağız hep beraber" diye karşılık verdi.

Yol boyunca bazı vatandaşların, evlerinin camlarından Kılıçdaroğlu'na el salladığı görüldü. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Beykoz’da yapmış olduğu 1 saatlik selamlama turundan sonra, Soğuksu Mahallesi üzerinden Çavuşbaşı’na geçerek Çekmeköy’e gitti.

Kemal Kılıçdaroğlu’na Beykoz’daki ziyaretinde Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Mehmet Akif Hamzaçebi, Yakup Akaya, Kadir Öğüt, İhsan Özkes, Ayten Kayalıoğlu eşlik etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ayten Kayalıoğlu, CHP, İsmet Konca, Kemal Kılıçdaroğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"