Beykoz’dan Kars Selim’e büyük destek

  • 1
  • 12599
Beykoz’dan Kars Selim’e büyük destek
Beykoz’dan Kars Selim’e büyük destek

Beykoz Belediyesi, Kars’ın Selim ilçesine Hizmet Binası ve Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi yaptırdı.

Yeni belediye hizmet binası ve Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi’nin açılış törenine, Selim Kaymakamı Zafer Yiğit, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Eşi Ayşe Çelikbilek, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun,  Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Gülbasar, Yakup Özbek, Eyüp Salih Elmas, Tacettin Aksu, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Selim AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, AK Parti İlçe Başkanı Zekeriya Yurdalan ve her iki belediyenin meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Beykoz Belediyesinin desteğiyle ilçeye kazandırılan hizmet binası semte yakışır bir şekilde ilçenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde inşa edildi.

Okunan dua ile açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından bina gezildi ve Başkan Coşkun Altun davetlilere bilgi verdi. Hizmet binasının açılışı dolayısıyla düzenlenen coşkulu törende Kars Kafkas Legens Dans Topluluğu gösteri yaptı.

”Selim Hizmet Binası ve Kültür Merkezi inşallah çok güzel hizmetler verecek“

Başkan Yücel Çelikbilek, yeni hizmet binası ve kültür merkezinin yapımında Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun’un da özel girişimine vurgu yaparak: “Selim halkı kendi bağrından böyle bir evlat çıkardığı için sevinmelidir. Bugün açılışını hep birlikte yaptığımız Selim Hizmet Binası ve Kültür Merkezi inşallah çok güzel hizmetler verecek. Sağ olsunlar Kültür Merkezine benim adımı vermişler. Aslında o isim size yani Selim halkına aittir.“ dedi.

“Başkan Çelikbilek ve ekibine teşekkür ediyorum”

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun ise: “Bizler her zaman halkımızla iç içe, ilçemize daha güzel hizmetler yapmak için yola devam ettik. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın da desteğiyle Kars ve Selim’e çok önemli hizmetler yapıldı. Açılışını gerçekleştirdiğimiz belediye hizmet binası ve kültür merkezini hemşerimiz ve değerli büyüğümüz Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ilçemize kazandırmıştır. Bizlere destek verenlerden ve bu hizmetleri ilçemize kazandıran değerli büyüğümüz Yücel Çelikbilek ve belediye meclis üyelerine, ilçem adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Gümüşsuyuspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı
Önceki Gümüşsuyuspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Yorumlar (1 Yorum)

Beykozlu (6 yıl önce)

Yaklaşık 7-8 ay sonra yerel seçimler var oyu mesudiyede Beykoz tepesinden,karsda selim ilçesinden,giresun Görele de kapalı köy pazarından oyları çuval çuval toplarsiniz...Beykoza hizmet nerede beykozlu neden size belediyeyi emanaet etti.gerci sizde haklisiniz ilçe sınırına hikah salonu yaptık sınırları açtık diyen zihniyet Beykoza sıniri içinde hizmet etmek artk pasif kacar...neyse şimdiden hayırlı olsun bu kadar hizmet etmeye seçim kazandık gbi bisersey çıkıyor hayırlı olsun....

Yorum Yaz