Beykoz'dan İstanbul Büyükşehir'e iki önemli atama

  • 12.07.2020 15:49
  • Güncelleme: 12.07.2020 16:08
  • Okunma: 14706 kez
  • Yorum: 0
Son günlerde İBB’nin iştiraklerine yapmış olduğu atamalarla tartışılan Başkan İmamoğlu Beykoz’u ihmal etmedi.
Beykoz'dan İstanbul Büyükşehir'e iki önemli atama

Başkan İmamoğlu tartışmaların odağı haline geldiği yönetim anlayışıyla yoluna devam ederken, özellikle parti içinden yapılan eleştirilerin gazeteler ve sosyal medya üzerinden yapılması dikkati çekmişti.

Bu süreçte sessizliğini koruyan Beykoz İlçe Örgütü tartışmaların dışında kalmayı başararak istihdam hamlesi yaptı. Beykoz’da yaşanan bu sessizlik arasında Beykoz’dan çok sayıda partili genç Büyükşehir'de istihdam edildi.

CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İBB Başkanı İmamoğlu ile ilişkilerini üst düzeyde tutmaya gayret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki iki önemli şirketin yönetim kurulu üyeliklerine Beykoz'dan iki önemli atama gerçekleşti.

Başkan Aydın Düzgün’e yakın duran isimlerden Hüseyin Okumuş, BELBİM Yönetim Kurulu üyeliğine, yine Düzgün’e yakın isimlerden olan Hikmet Karapunar’da BİMTAŞ Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.

CHP İlçe Gençlik Kolları örgütünde yetişen Okumuş, 6. Dönem Beykoz Belediye Meclis üyeliği yapmış ve aynı zamanda CHP Beykoz İlçesinde Yönetim Kurulunda Başkan yardımcısı olarak aktif siyasetin içinde yar almıştı.

Hüseyin Okumuş ve Hikmet Karapunar son CHP İl Kongresinde, kurultay delegesi seçilerek Ankara'daki yapılacak büyük kurultayda Beykoz'u temsil etme hakkı kazanmışlardı.

Büyükşehir'in böylesine iki önemli şirket yönetimine Beykoz’dan atama yapması CHP Beykoz örgütünde olumlu yankı bulurken, konu ile ilgili CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, “daha sonra gelişmelerle ilgili bilgilendirme yapacağım” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz