Beykoz'dan hizmet yarışı mı, hava yarışı mı?

  • Güncelleme: 02.07.2020 18:51
  • Okunma: 6871 kez
  • Yorum: 3
Beykoz ve Üsküdar Belediyelerinin sosyal medya üzerinden birbirlerine kinaye yapmaları gündem oldu.
Beykoz'dan hizmet yarışı mı, hava yarışı mı?

Beykoz Belediyesi, sosyal medya platformu Twitter'daki resmi hesabından sahil düzenlemesinde kullanılan 'sosyal mesafeli' bankların fotoğraflarıyla Üsküdar Belediyesini de etiketleyerek, "Hava atmak gibi olmasın da komşu, var mı daha güzel bankınız?" ifadelerini kullandı.

Üsküdar Belediyesi de Beykoz Belediyesinin bu mesajına, "Manzara, özçekim balkonlarımıza bekleriz komşu" ifadeleriyle cevap verdi.

Beykoz Belediyesinin yaptığı bu paylaşıma İpek Yarar isimli bir vatandaş, "Instagram’da geçenlerde paylaştınız ve herkes altına bankları beğenmediğini yazdı. Belli ki görüşleri değerlendirmiyorsunuz. Hala aynı görselleri kullanarak tanıtım yapıyorsunuz." şeklinde yanıtladı.

Lavinia adındaki bir hesap, "Kötü kardeşim kötü neyini anlamıyorsunuz" serzenişinde bulunurken, Soner isimli bir vatandaş da sahile yerleştirilen sosyal mesafeli bankların kötü olduğunu dile getirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Sorgu (1 ay önce)

Hava atmak degilde, havlu atmak olmus bu. Birakin birbirinize övgü yagdirmayi da halkin isteklerini yerine getirin. İşte ozaman övgüyü hak edersiniz

Salih (1 ay önce)

Vatandaş için deniz manzaralı olsada Sizin için çarçur ettiğiniz paralar sebebiyle cehennem manzaralı bu banklar

Ahmet yurtseven (1 ay önce)

Fikir güzel emeğine sağlık ilgililerin.Yanlız oturma gurupları denize doğru olmalıydı ,birde ebatları büyük olmuş ...

Yorum Yaz