Beykoz'dan hapishaneye gitti

  • 0
  • 28787
Beykoz'dan hapishaneye gitti

Beykoz'daki evinden silah ve uyuşturucu çıkan ve polisle çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, Beykoz Adliyesi'nde görülen davada 5 yıl 10 ay hapis cezası aldı.

Beykoz'daki evinden silah ve uyuşturucu çıkan ve polisle çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, Beykoz Adliyesi'nde görülen davada 5 yıl 10 ay hapis cezası aldı.

Türk Sineması'nın unutulmaz çocuk karakteri olan Sezer İnanoğlu (nam-ı diğer Sezercik), Beykoz Adliyesi'nde görülen davası sonrası cezaevine gönderildi. Yaklaşık 5 gün önce Beykoz'da yakalanarak gözaltına alınan Sezer İnanoğlu, Beykoz Adliyesi'nde görülen dava sonucunda 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Daha önce 2007 yılında, polis tarafından düzenlenen operasyonda, Beykoz'da bulunan evinden kalaşnikof marka uzun namlulu silah ve uyuşturucu ele geçirilen Sezer İnanoğlu, tutuklanmış ve bir süre hapis yattıktan sonra serbest bırakılmıştı. Bu sırada yargılanmaya devam eden Sezer İnanoğlu, hakkında yakalama kararı çıktıktan sonra Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yeniden Beykoz'da gözaltına alındı ve dosyası Beykoz Adliyesi'ne sevk edildi. Burada dosya işlemleri tamamlanan 'Sezercik' lakaplı Sezer İnanoğlu, 5 yıl 10 ay hapis cezası aldıktan sonra cezaevine gönderildi.

‘Daha önce eşi Nil Pınar, Beykoz’daki yalılarında intihar etmişti’

Beykoz'da ikamet eden ve 'Sezercik' olarak Türk Sineması'nda iz bırakan Sezer İnanoğlu, 1967 yılında dünyaya geldi. Bir süre çeşitli filmlerde oynadıktan sonra babası Berker İnanoğlu'nun sahibi olduğu film şirketinin başına geçti. Evlendiği ilk eşi Nil Pınar İnanoğlu'nun Beykoz'daki yalılarında 1997 yılında başına tabanca dayayarak intihar etmesinin ardından bunalıma girdiği ve bu sırada uyuşturucu kullanmaya başladığı iddia edilen Sezer İnanoğlu, 2007 yılında polisle çatışmaya girmişti. Yedikule'de kendisini takip eden polislerle çatışmaya giren Sezer İnanoğlu, kısa bir süre sonra Şile'de jandarma ekipleri tarafından trafik kontrolü sırasında yakalanmıştı.

Haber Merkezi

Beykoz İtfaiyesi yollarda engel tanımıyor!
Önceki Beykoz İtfaiyesi yollarda engel tanımıyor!
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz