Beykoz’dan Fenerbahçe’ye transfer olan küçük yetenek

  • 06.06.2022 09:34
  • Güncelleme: 06.06.2022 09:37
  • Okunma: 2515 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Ortaçeşme Spor Kulübü altyapısından Fenerbahçe’ye transfer olan Muhammed Ediz Demir Beykoz’da günün konusu oldu.
Beykoz’dan Fenerbahçe’ye transfer olan küçük yetenek

Beykoz’dan büyük kulüplere transfer olan isimlere bir yenisi eklendi. Ortaşçeşmespor’un 10 yşaındaki oyuncusu Muhammed Ediz Demir Fenerbahçe’nin alt yapısına gönderildi.

Ortaçeşmespor Futbol Takımları Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu transferin ardından yaptığı açıklamada, "Muhammed Ediz gerçekten de küçük yaşına karşın müthiş bir yetenek olduğunu fazlası ile kanıtlamış durumda. Onda emeğimiz çok ama kariyeri için çok güzel bir başlangıç yapmış oldu. Fenerbahçe Kulübündeki futbolculuk döneminde de inanıyorum ki kısa sürede futbol kamuoyunun dikkatini çekecektir" diye konuştu.

Ortaçeşmespor'un Kulüp Müdürü Ramazan Ergin de, bir yeteneği daha profesyonel lig takımına göndermekten dolayı mutlu ve heyecanlı olduğunu söylerken, "Lisanslı oyuncumuz olan Muhammed Ediz Demir evladımıza bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyoruz. Ayrıca gencecik çocuklarımıza emek veren, onları kucaklayan, iyi bir sporcu ve iyi bir birey olmaları için canla başla mücadele eden Çetin Nalbantoğlu hocamıza da teşekkür ediyorum" dedi.

Spor Servisi