Beykoz'dan Elazığ ve Malatya'ya yeni yardım kampanyası

  • Güncelleme: 05.02.2020 16:04
  • Okunma: 3863 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (BİHMENDER ve Anadolu Gençlik Derneği (AGD) deprem bölgesi için yeni bir yardım kampanyası başlattı.
Beykoz'dan Elazığ ve Malatya'ya yeni yardım kampanyası

Kampanyayı bir duyuru ile kamuoyuyla paylaşan sivil toplum örgütleri, bölgede kış mevsimine yönelik gerekli eşyalara ihtiyaç olduğuna vurgu yaptı.

BİHMENDER ve AGD'nin birlikte yayınlamış oldukları basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

  Kıymetli Beykozlu hemşerilerimiz; ülkemizde yaşanmış olan Elâzığ sivrice merkezli depremden zarar görmüş olan Elâzığ – Malatya halkları başta olmak üzere bütün halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Bu ve benzeri doğal afetlerin bir daha ülkemizi etkilememesini dileriz.

AGD Beykoz ve Bihmender dernekleri olarak, ortak bir yardımlaşma kampanyası başlattık. Şu an en çok ihtiyaç duyulan ısıtıcı, elektrikli ve normal battaniye ve bakliyat ürünlerinden, depremden zarar gören bölge halkımıza gönderilmek üzere denek binalarımıza ulaştırabilirsiniz. Bölge halkına bir nebze olsun merhem olabilme adına başlattığımız bu kampanyamıza, siz değerli halkımızın desteğini beklemekteyiz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz böyle günlerde Beykoz’umuz dan da bölgeye bir destek gönderme çabasındayız. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

BİHMENDER: Tokatköy Mah. Sultan Aziz Cd. No:120 Beykoz/İSTANBUL - 0533 513 87 92
Anadolu Gençlik Derneği: Paşabahçe Mah. Şehitlik Cd. No: 22 Beykoz/İSTANBUL 0533 660 58 15

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: MİHMENDER, AGD, Deprem, Yardım, Beykoz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz