Beykoz’dan Ege sahalarına uzanan futbol aşkı

  • 0
  • 8267
Beykoz’dan Ege sahalarına uzanan futbol aşkı
Beykoz’dan Ege sahalarına uzanan futbol aşkı
Beykoz’dan Ege sahalarına uzanan futbol aşkı
Beykoz’dan Ege sahalarına uzanan futbol aşkı

28 yıl Beykoz Kanlıca'da ikamet etmiş olan Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan 2023-24 sezonu için anlaşmaya vardığı Burhaniye Belediyespor'dan dostlarına selamlarını gönderdi.

TFF Bölgesel Amatör Liginin Balıkesir temsilcilerinden olan Burhaniye Belediyespor takımı ile yeni sezon için antrenmanlara başlayan Hüseyin Aydoğan'ı Burhaniye'deki antrenmanı Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan ziyaret etti.

Burhaniye Belediyespor ile geçen sezon rakip olduklarını ve Burhaniye’nin çok iyi bir kadrosu olduğunu söyleyen Hüseyin Aydoğan, kendisine gelen teklifler arasına Burhaniyespor’u tercih ettiğini kaydetti.

Burhaniye daha önce profesyonel liglerde mücadele ediyordu

“Bu sezon da nasibimiz burasıymış.  Bilindiği üzere yeni sezon takımlar için oldukça zorlu geçecek gibi. Her sezon biraz daha zorlaşan ekonomik şartlar dahilinde transferde ince eleyip sık dokuyarak bir kadro oluşturduk. İnşallah Ligin sonunu hedeflediğimiz yerde bitirir ve Burhaniye'yi de daha önce de mücadele ettiği profesyonel liglere taşırız."  diye konuşan Hüseyin Aydoğan şunları söyledi.

Belediye Başkanı takım üzerinden ilgisini eksik etmiyor

Geçen sezon buraya rakip olarak gelmiş ve çok beğenmiştim, güzel bir takımları vardı. Geçen sezonu grupta ikinci sırada bitirdiler bu sezon da şampiyon olmak istiyorlar. Takıma ilgi alaka çok iyi özellikle Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler başta olmak üzere tüm yöneticiler takım üzerinden ilgilerini eksik etmiyorlar. Şu ana kadar her şey güzel gidiyor İnşallah biz sahada onların beklediği galibiyetleri verir ve mutlu ederiz.

Hangi grupta yer alacağımızı bekleyip göreceğiz

Burhaniye Belediyespor Balıkesir'i temsil etmesi ve bölge olarak da tam sınırda yer alması nedeniyle kimi zaman İstanbul takımlarının kimi zaman ise Ege takımlarının olduğu gruplarda mücadele eden bir kadrodur. İki sezondur İstanbul Grubunda yer almış bir takım bu sezon da hangi grupta yer alacağımızı bekleyip göreceğiz.

Neresi nasipse orada görev yapıyoruz

Buralar havası ile suyu ile yaşanacak bir yer, zaten Akçay'da da yazlığımız var, hayat neyi gösterir burada mı ikamet ederiz bilinmez ama çok güzel bir yer olduğunu bir kez daha söylemek isterim. Biz teknik adamlar ekmeğinin peşinde koşan insanlarız, neresi nasip ise o ilin, ilçenin takımlarında görev yapıyoruz.

Farklı şeyleri denemekte fayda var

Gerek işin teknik adamlık gerekse de futbolculuk kısmında olanlar kendi rahatlıkları gereği dediğiniz gibi İstanbul dışına çıkmak istemiyorlar. Anadolu takımları dendiğinde tamam bazı yerlerde tesis ve yaşam şartları ile diğer imkânlar yeterli olmayabiliyor ancak özellikle Ege Bölgesinde imkânlar iyi, hem tesis hem de halkının futbola bakışı anlamında çok çok iyi... Farklı şeyleri denemekte fayda var... Kadromuzda İstanbul'dan bildiğim, tanıdığım, takip ettiğim futbolcular da var. Bunları Burhaniye'ye getirdik, birlikte çalışıyoruz. Keza teknik ekipteki arkadaşlarım da İstanbul'dan beraber çalıştığımız isimler. Hem geçen sezondan kalan isimler hem de yeni kadroya katılan futbolcular ile güzel, cici bir karma yaptık.

Dost Beykoz / Özel Haber – Balıkesir Burhaniye  

Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda tempo yüksek
Önceki Anadoluhisarı İdmanyurdu'nda tempo yüksek
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı