Beykoz’dan CİMER’e yazdı, ikramiyesini bağışladı

  • Güncelleme: 02.04.2020 17:36
  • Okunma: 9021 kez
  • Yorum: 0
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına Beykozlu vatandaşlardan da destek geldi.
Beykoz’dan CİMER’e yazdı, ikramiyesini bağışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde kabine toplantısının ardından 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattıklarını açıkladığı, “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına Beykoz’dan da destek geldi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Twitter hesabı üzerinden, “Sen! Ben! desin efrâd, aradan vahdeti kaldır; Milletler için işte kıyâmet o zamandır.” dizeleriyle birlikte paylaştığı mesajında “İşçisi, memuru, emeklisi, tüccarı, çiftçisi, öğrencisi ve gazisiyle toplumun her kesimi Biz Bize Yeteriz Türkiyem diyor. En değerli varlığımız birlik ve beraberliğimiz!” ifadelerini kullandı.

Altun’un paylaşımında Beykoz’da ikamet eden emekli bir vatandaşın da emekli bayram ikramiyesinin 500 lirasıyla katılmak istediği görüldü.

İsmi açıklanmayan vatandaş 31 Mart’ta Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) gönderdiği mesajda, “Sayın Cumhurbaşkanım başlatmış olduğunuz biz bize yeteriz yardım kampanyasına emekli bayram ikramiyesinin 500 TL’si ile katılmak istiyorum. Kabul ederseniz bu miktarın yardım kampanyasının hesabına aktarılmasını istiyorum” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz