Siyaset

Beykoz'dan, Cerablus operasyonuna destek...

Beykoz'dan, Cerablus operasyonuna destek...
25.08.2016 16:49
| | |
3063

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'dan, TSK tarafından Suriye'nin Cerablus bölgesinde başlatılan Fırat Kalkanı operasyonu ile ilgili destek...

24 Ağustos sabahı 04.00'da Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı'nın yönettiği Fırat Kalkanı Operasyonu'na bir destekte Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'dan geldi. Sosyal medya üzerinden takipçileriyle bir mesaj paylaşan Başkan Kaçmaz, "Hep birlikte dua edelim" dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Özgür Suriye Ordusu ile birlikte başlattığı ve hala devam etmekte olan Cerablus operasyonunun kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından İstanbul'da olağanüstü toplanan 'güvenlik zirvesinde' alınmıştı.

'Cerablus operasyonunda şanlı ordumuza başarılar diliyorum' diyen İlçe Başkanı Kaçmaz, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Türk Silahlı Kuvvetlerimizin komuta kademesine ve şanlı ordumuza Cerablus harekatında başarılar niyaz ediyorum. Ama, fakat, neden, niçin, vs. diyenlere de; kapatın artık şu çenenizi de, Mehmetçiğin burnu bile kanamadan harekatın başarılı bir şekilde tamamlanması için hep birlikte dua edelim diyorum. Allah (C.C) askerimizin yar ve yardımcısı olsun."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Cerablus, Fırat Kalkanı, TSK, Özgür Suriye Ordusu, Saadet Partisi, Şeref Kaçmaz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"