Beykoz’dan Çankaya’ya uzanan yol….

  • Güncelleme: 15.10.2014 00:11
  • Okunma: 10539 kez
  • Yorum: 1
Beş yıl Beykoz’da Kaymakamlık yaptığı süreç içerisinde yediden yetmişe herkesin sevgisini kazanan Aydın Ergün, Beykoz’un ardından gitmiş olduğu Diyarbakır’ın Sur ilçesinden sonra Başkent’e atandı.
Beykoz’dan Çankaya’ya uzanan yol….

Ankara Çankaya Kaymakamı olan Aydın Ergün görevine başladı. Beykoz’da görev yapmış olduğu süre içerisinde eğitim konusunda önemli projelere imza atan Aydın Ergün, Sosyal Yardımlaşma anlamında da adından sıkça söz ettiren bir kaymakam olmuştu.

Yozgat Yerköy Kaymakamı iken 21 Kasım 2007 yılında Beykoz’a atanan Aydın Ergün, Beykoz’dan sonra Diyarbakır’ın Sur İlçesinde görev yaptığı sırada da Beykoz’daki dostlarını unutmamıştı.

Fırsat buldukça Beykoz’a ziyaretlerde bulunan Aydın Ergün, Diyarbakır’da kendisini ziyarete giden çok sayıda Beykozluyu da ağırladı… Her görev yaptığı yerde geniş kitlelerin sevgisini kazanan Aydın Ergün, Beykoz Belediye Meclisi’nin kararıyla fahri Beykozlu ilan edilmiş, yine Beykoz Belediyesi’nin destekleri ile Diyarbakır’ın Sur İlçesinde Beykoz kütüphanesi kurmuştu.

Aydın Ergün’ün Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından ülkenin en önemli ilçesi konumundaki Çankaya Kaymakamlığına atanması dikkati çekti.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

saniye efe (7 yıl önce)

Cankaya çok şanslı aydın ergün gibi bir kaymakamları oldu

Yorum Yaz