Beykoz'dan Bodrumspor'a transfer oldu

  • 0
  • 1645
Beykoz'dan Bodrumspor'a transfer oldu
Beykoz'dan Bodrumspor'a transfer oldu

Beykoz'un bir yetenekli futbolcusu daha kariyerinde önemli bir adım atarak profesyonel kulüple anlaşmaya vardı.

2007 Beykoz doğumlu olan ve en son olarak Beykoz Elmalıspor'da forma giyen Eren Aksu geleceğin yıldız adaylarından biri olarak da görülüyordu.

Futbola 2017 yılında Çubukluspor altyapısında başlayan, şampiyonluklar yaşayan genç oyuncu Vavacars Fatih Karagümrük macerasının ardından Beykoz'un 1. Amatör Ligdeki temsilcilerinden Beykoz Elmalıspor ile anlaşmaya varıp, formasını giymeye başlamıştı.

Beykoz Elmalıspor'a transferi sonrasında habere konu olan ve geleceğin yıldızı olarak görülen Eren Aksu TFF 1. Liginin Ege temsilcilerinden olan Bodrumspor altyapısına transfer olmuştu.

Bodrumspor ile U15 ve U17 Elit Lig takımlarında siftahı yapan ilk 11'de maça çıkan Eren Aksu böylece kariyerinde yeni bir sayfa açmış oldu.

Geçen hafta sonunda Bodrumspor forması ile çıktıkları Erzurumspor FK maçını 1-0 kazanan takımın galibiyet sevincini arkadaşları ile doyasıya yaşayan genç oyuncu oynadığı futbolla Teknik Direktör Tayfan Kıran'ın gözüne girmiş ve ilk 11'de yer bulmuştu.

Eren Aksu, Beykoz İlçesi Antrenörlerinden olan ve halen Beykoz Elmalıspor'da Teknik Sorumlu olan Çetin Aksu'nun da oğlu.

Spor Servisi

Beykozlu sporcular Urfa'dan 3 madalya ile döndü
Önceki Beykozlu sporcular Urfa'dan 3 madalya ile döndü
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz