Beykoz’dan bir yıldız daha kaydı

  • 0
  • 15242
Beykoz’dan bir yıldız daha kaydı
Beykoz’dan bir yıldız daha kaydı
Beykoz’dan bir yıldız daha kaydı

Beykozspor formasını yıllarca terleten, ardından uzun bir süre antrenörlük yapan Aydın Sümer’i son yolculuğunda yetiştirdiği futbolcular uğurladı…

Beykozsporun bir duayeni daha hakkın rahmetine kavuştu. 

Beykoz Merkez Serbostani Mustafa Ağa Camii avlusunu dolduran ve Beykoz Spor Kulübü’nün son 40-50 yılına damgasını vuran sporcular, başkan ve yöneticiler, taraftarlar ve Beykoz Sevdalıları hem hasret giderdi, hem de Aydın Hocalarına son görevlerini yerine getirdi.

Beykozspor Basketbol takımında yıllarca sporculuk yaşantısı olan ve daha sonra yine aynı kulüp bünyesinde antrenörlük ve de yöneticilik yapan merhumun tek çocuğu Haluk Sümeryaşadıkları hüzünlü güne iştirak edip, acılarını paylaşan ve son görevlerini ifa eden Beykozlulara ayrı ayrı teşekkürlerini iletti. Merhumun cenaze namazı, eda edilen öğle namazını müteakip kılınırken geniş bir katılımın olması dikkati çekti.

Beykozspor tarihine adlarını yazdırmış birçok renkli sima Aydın Sümer’in cenaze namazında saf tuttu. Beykozspor ve Galatasaray’ın ve de Milli Takımın eski Kalecilerinden Nihat Akbay, yine Beykozspor tarihinin en anlamlı kupalarından birinde futbolcu olarak katkıları olan isimlerden sağbek Rauf Başaran ve solhaf Erdoğan Gürhan, Kürekteki gururumuz Beykozspor ve Milli Takımın eski kürekçilerinden Ceyhun Çakmak, eski futbolculardan ve Beykozspor Marşının bestekarı ve söz yazarı Metin Çetinöz, eski futbolcu ve de Belediye Başkanlarından Ali Zengin ve Muharrem Ergül, Beykozsporun eski futbolcularındanErdoğan AlbayrakCemil AkbayNuri KızıltanSelman Çolak, Akbabalı Ahmet, BıdıkHasanMustafa HorasanKerim ÇelebiMetin Demiray, CHP Beykoz İçe Başkanı Bahadır Yavuz, Dr. Yaşar Kansak, Paşabahçespor Kulüp Müdürü Bahattin Şişmanoğlu, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç,  Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yorulmazlar, Beykozspor 1908 Başkanı Zeki Aksu,  Beykozspor eski kulüp müdürleri Ahmet Çakmak ve Sabahattin Kır, merhumun oğlu Haluk Sümer’in Beykozspor Basketbol takımından arkadaşları Bülent Girgin, Davut ve İbrahim Yurttaş cenaze namazında objektiflere takıldı.

Merhum Aydın Sümer kılınan namazın ardından Şahinkaya Mezarlığına toprağa verildi.

Dost Beykoz olarak Merhum Aydın Sümer’e Yüce Allah’tan Rahmet, Beykozspor camiası ve ailesine Sabrı Cemil niyaz ediyoruz.

Spor Servisi

Beykoz Belediyespor’da sakatlık şoku!
Önceki Beykoz Belediyespor’da sakatlık şoku!
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz