Beykoz’dan bir yıldız adayı daha yola çıktı

  • 0
  • 12263
Beykoz’dan bir yıldız adayı daha yola çıktı
Beykoz’dan bir yıldız adayı daha yola çıktı

Beykoz’un altyapıya önem veren kulüplerinden olan Kavacıkspor'dan bir yıldız adayı daha yola çıktı!

Yeşil-Beyazlı kulüp bünyesinden çıkan birçok yetenekli isim başta 3 büyükler olmak üzere profesyonel liglerin temsilcilerinin kadrolarına transfer olmuş hatta aralarında milli takım formasını da giyenler dikkatler kaçmamış idi.

Kavacık Spor Kulübünde yine bir heyecan ve gurur verici bir gün yaşanırken Beykoz temsilcisinin 2010 doğumlu başarılı oyuncularından Kerem Sırmalı yapılan protokol ile Beşiktaş Kulübüne transfer oldu.

Kavacık Spor Kulübü Başkanı Enes Kararmaz, Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi ve Sportif Direktörü Murat Yılmaz, Beşiktaş Kulübü Futbol Özkaynak Sorumlusu Mehmet Ekşi'yi konuk ettiler.

Gerçekleşen görüşmede alınan kararlar yapılan protokol ile resmiyet kazanırken genç yıldız adayının Beşiktaş Kulübüne transferi resmiyet kazanmış oldu.

Kavacık Spor Kulübü Başkanı Enes Kararmaz bünyelerinden yetişen bir yeteneğin daha önünü açtıklarına vurgu yaparken, "Tabii ki çok gurur verici bir olayı daha yaşadık. Son yıllarda değişik profesyonel lig takım altyapılarına vermiş olduğumuz oyuncuların fazlalığı bu yolda doğru adımlar atıldığının da adeta bir ispatı olmuş durumda. Ben Kerem Sırmalı kardeşimize Beşiktaş Kulübündeki yeni kariyerinde başarılar diliyorum, ileride onun ismini çok daha fazla duyacağımıza inancım tam. Kendisinin yetişmesinde emeği olan başta Murat Yılmaz Hocamız olmak üzere tüm antrenör arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü Futbol Öz Kaynak Sorumlusu Mehmet Ekşi ise Kavacık Spor Kulübü için onura edici cümleler kurarken kulüp olarak geçmiş yıllarda da yaptıkları oyuncu transferine bir yenisini eklemekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Kavacık Spor Kulübü bünyesinde altyapı futbol akademisi anlamında adeta bir devrim yaratan Murat Yılmaz ise futbolcusuna yeni kulübünde başarılar ve yolunun açık olmasını dileğinde bulundu.

Spor Servisi

Kavacıkspor ilk iki yarışında büyük yara aldı
Önceki Kavacıkspor ilk iki yarışında büyük yara aldı
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz