Beykoz'dan bir sağlık çalışanı daha uğurlandı

  • 0
  • 17651

Uzun süredir Beykoz Devlet Hastanesi'nde görev yapan Sinan Çeltekoğlu geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

Yaklaşık 40 yıldır Beykoz Devlet Hastanesi'nde memur olarak görev yapan Sinan Çeltekoğlu, bir ay önce yüksek tansiyona bağlı geçirdiği beyin kanaması sonra çalıştığı hastanenin yoğun bakımında tedavi altına alındı.

Bir ayı aşkın süredir yoğun bakımda tedavisi süren Çeltekoğlu, hayat mücadelesini kaybetti. Çeltekoğlu için önce Paşabahçe Merkez Camii'nde cenaze namazı kılındı, ardından çalıştığı Beykoz Devlet Hastanesi önünde tören düzenlendi.

Hastane Başhekimi Op. Dr Süleyman Erdoğdu ve çok sayıda sağlık çalışanının katılmış olduğu programda, Çeltekoğlu için mesai arkadaşlarından helallık alındı.

Başhekim Erdoğdu yapmış olduğu kısa konuşmada, bir mesai arkadaşlarının vefatı nedeniyle bir arada olduklarını ve üzüntülü olduklarını kaydederek, vefat eden kişinin birlikte çalıştığı arkadaşlarından helallik alınmasının bizim yaşam tarzımızda olduğu belirtti. Başhekim Erdoğdu, merhum Sinan Çeltekoğlu'na Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar dilerken, "mekanı cennet olsun" dedi.

Daha sonra Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları mesai arkadaşlarına haklarını helal ederek, imamın yapmış olduğu dua sonrası Sinan Çeltekoğlu'nun ruhu için Fatiha Süresi okundu. programda Kovid-19 nedeniyle vefat eden sağlık çalışanları içinde dua edilerek, rahmet dileklerinde bulunuldu.   

Evli ve iki çocuk babası olan Sinan Çeltekoğlu Beykoz Devlet Hastanesi önünde düzenlenen programın ardından Paşabahçe Mezarlığı'nda ebediyete uğurlandı.

Haber Merkezi

   

İstanbul ilçelerinde Beykoz'un vaka durumu belli oldu
Önceki İstanbul ilçelerinde Beykoz'un vaka durumu belli oldu
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar