Beykoz'dan Antalya'ya kaymakam ziyaretleri

  • 0
  • 7165
Beykoz'dan Antalya'ya kaymakam ziyaretleri
Beykoz'dan Antalya'ya kaymakam ziyaretleri
Beykoz'dan Antalya'ya kaymakam ziyaretleri
Beykoz'dan Antalya'ya kaymakam ziyaretleri

Kaymakam Katırcı, beraberindeki muhtarlarla, daha önce Beykoz'da görev yapan Aydın Ergün'ü Antalya Aksu'da ziyaret ettiler.

Beykoz'dan Antalya'nın Aksu ilçesine düzenlenen gezi kapsamında Aksu Kaymakamı Aydın Ergün'e Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin'de eşlik ederek ilçe hakkında bilgiler verdi.

Beykoz'dan Antalya'ya giden kalabalık heyet daha önce ilçede Kaymakam olarak görev yapan Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Alanya Kaymakamı Cengiz Gökçe'ye ziyaretlerde bulunmak üzere Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ile birlikte bir program düzenledi.

Antalya'da görev yapan ve Beykozluların yakından tanıdığı isimlerle bir araya gelen heyete Aksu Kaymakamı Aydın Ergün'ün eşi Necla Ergün, Aksu Belediye Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun, Yusuf Koçyiğit ve Aksulu muhtarlar katıldı.

Ziyaret sırasında bir takım açıklamalarda bulunan Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu yaptığı açıklamada, Kaymakam Aydın Ergün’ün kendi ilçelerinde çok sevilen bir kaymakam olduğu için onu ziyaret ettiklerini aktardı.

- "Beykoz'da çalışmak bir ayrıcalıktır"

Yine ziyaret sırasında katılımcılara hitap eden Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, "Aydın Ergün Beykoz’dan ayrılalı 5 yıl oldu ama hala muhtarlarımız onun peşinden buralara kadar geliyorsa bu onun ne kadar sevilen bir insan olduğunu gösterir" ifadelerini kullandıktan sonra Aksu Kaymakamı Aydın Ergün'de, "Beykoz’da çalışmak bir ayrıcalıktır. Beykoz ile Aksu bir çok konuda birbirine benziyor; imar yapısı, sıcak çalışma ortamları hep aynı. Bir yeri çalışabilir kılmakta belediye başkanının rolü büyüktür. Beykoz’da da Aksu’da da belediye başkanları bu rahat ortamı sağladı. Muhtar bir aileden geldiğim için muhtarların da bende ayrı önemi vardır. Bugün ziyaretime gelip beni çok mutlu ettiniz hepinize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Kaymakam Ergün ve Başkan Şahin’e hediye takdim ederken, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu da getirdiği hediyeyi Aksu Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Cihangir Yılmaz’a verdi.

Beykozlu konuklar daha sonra Kaymakam Aydın Ergün ile birlikte Aksu’nun turistik yerlerini gezdi. 

Haber Merkezi

Şevket Çoruh Beykoz’da sokağın ismini değiştirdi
Önceki Şevket Çoruh Beykoz’da sokağın ismini değiştirdi
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?