Hainlere Beykoz'dan anlamlı cevap... REAL HERO

  • 0
  • 10329
Hainlere Beykoz'dan anlamlı cevap... REAL HERO
Hainlere Beykoz'dan anlamlı cevap... REAL HERO
Hainlere Beykoz'dan anlamlı cevap... REAL HERO
Hainlere Beykoz'dan anlamlı cevap... REAL HERO

Beykozlu Şehit Murat Akdemir'in ailesi, 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nın açılışına ön yüzlerinde REAL HERO (Gerçek Kahraman) yazılı tişörtlerle gitti.

FETÖ darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişiminde bulunanlar arasında yer alan vatan haini Gökhan Güçlü'nün mahkemeye, üzerinde HERO (kahraman) yazılı tişörtle gelmesi Türk halkının tepkisini çekmişti.

FETÖ üyesinin bu tavrı ülkede geniş tepki çekmiş ve Adalet Bakanlığı bunun üzerine cezaevlerine yönelik kıyafet yönetmeliğini değiştirmişti.

Beykoz Küçüksu'da ikamet eden Rizeli şehit ailesi de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz 2017 gecesi açılışını yaptığı 15 Temmuz Şehitler Anıtı'na üzerinde, Şehit Murat Akdemir'in fotoğrafı olan ve İngilizce REAL HERO (Gerçek Kahraman) yazan tişörtlerini giyerek gitti. 

FETÖ üyesinin bu yüzsüzlüğüne yönelik Akdemir ailesinin cevap niteliği taşıyan bu hamlesi geniş yankı buldu. 15 Temmuz Şehidi Murat Akdemir'in babası İsmail Akdemir ise Dost Beykoz'a yapmış olduğu açıklamada, "o şerefsiz hainler mahkemelere o şekilde çıkabiliyorsa, bizde onlara gerçek kahramanları gösterdik" şeklinde konuştu...

"Türkiye'nin 15 Temmuz gecesi 249 REAL HERO gerçek kahramanı toprağa gitmiştir. Benim oğlum Murat'ta o 249 kahramandan bir tanesidir" diye konuşan şehit babası, tişörtlerin arkasına da, İngilizce ifadenin Türkçesi olan (Gerçek Kahraman) kelimelerini yazdıklarını ve "o hain köpeklerin o şekilde mahkemelere çıkmasına izin verenler arasında anlamının ne olduğunu bilmeyenler varsa öğrensin diye" dedi.

Vatan hainlerinin bu yüzsüzlüğüne karşı, üzerinde, REAL HERO yazılı tişört yaptırmanın kendi fikri olduğunu söyleyen İsmail Akdemir, "gerçek kahramanların kim olduğunu bilmeyen kahpeler varsa öğrensinler istedik" ifadelerini kullandı...

Üzerinde, 15 Temmuz Şehidi Murat Akdemir'in resminin basılı olduğu tişörtleri giyerek açılışa gelen  baba İsmail Akdemir, anne Nevra Akdemir ve kız kardeşi Melis Hanife Akdemir, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile de bir süre sohbet etti.

Haber Merkezi

Beykoz Ortaçeşme Muhtarı trafik kazası geçirdi
Önceki Beykoz Ortaçeşme Muhtarı trafik kazası geçirdi
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti