Spor

Beykoz’dan Akhisar’a bir yıldız

Beykoz’dan Akhisar’a bir yıldız
20.10.2015 16:42
| | |
3855

BJK Beykoz Futbol Okulu 30'un üzerinde futbolcusunu profesyonel Kulüplerin alt yapılarına vererek başarısı çıtasını her geçen gün biraz daha yukarı taşıdı.

BJK Beykoz Futbol Okulu bu güne değin otuzun üzerinde futbolcusunu Profesyonel Kulüplerin alt yapılarına vererek başarısı çıtasını her geçen gün biraz daha yukarı taşımayı başardı.

 Ercan Acar Yönetiminde 6 yıldır Çubuklu-Dedeoğlu'nda bulunan Özdemir Halı Saha Tesisleri’nde antrenmanlar yapan siyah-beyazlılardan bir yetenek daha bu kez Ege'nin Süper Ligdeki Temsilcisi olan Akhisar Belediyespor altyapısına transfer oldu.

BJK Beykoz Futbol Okulu Sorumlusu ve Baş Antrenörü Ercan Acar yaptığı açıklamada, "Yıllardır bünyemizden yetişen sporcu kardeşlerimizin üst düzey takımların altyapılarına gerçekleşen transferleri ile haklı bir gurur yaşamaktayız. En son olarak 2006 Doğumlu Yetenekli sporcumuz Ege Türkeri'ni Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor Takımı altyapısına gönderdik. Aslında bu sporcumuz Beşiktaş Altyapısına gidecekti, seçilmişti, ancak Öğretmen olan babasının görev yeri Akhisar'a çıkınca bizde kendisini bu kulübümüze gönderdik, lisansı çıktı. Kendisine bundan sonraki futbolculuk döneminde başarılar diliyoruz. Umuyorum ki Türk Futbolunda adından çok söz ettirecek bir yıldız olacaktır." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Beykoz BJK Futbol Okulu, Ercan Acar, Ege Türkeri

reklam
1 Yorum
Ilgın07.04.2018 22:49:56

Ege benim arkadaşım ege gerçekten çok iyi futbol oynuyor

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"