Beykoz'daki ünlü ismin darp iddiası adliyede bitti

  • 0
  • 20713
Beykoz'daki ünlü ismin darp iddiası adliyede bitti

Hayatı tespih yapmışım adlı şarkıyla tanınan Ferman Toprak'ın eşini darp ettiği iddiası Beykoz'da karakolda bitti.

Şarkıcı Ferman Toprak'ın eşine şiddet uyguladığı iddia edildi. Yaşanan olay sonrası darp raporu alan Hilal Toprak'ın, daha sonra polis merkezine giderek şikayetçi olduğu öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Ferman Toprak eşi Hilal Toprak'la bir arkadaşlarının doğum günü partisine gitti. Toprak çifti evlerine dönerken bilinmeyen bir nedenle aralarında tartışma çıktı. Ferman Toprak, sinirlerine hakim olamadı eşini otomobilin içinde darp etmeye başladı.

Darp raporu aldı, şikayetçi oldu

Habertürk'ten Emrah Doğru'nun haberine göre, Hilal Toprak şiddet olayının ardından hastaneden darp raporu aldı. Ardından Beykoz polis merkezine gidip eşinden şikayetçi oldu. Hilal Toprak eşiyle ilgili herhangi bir koruyucu tedbir ya da uzaklaştırma kararı aldırmadı. Hilal Toprak ifadesinde, daha önce de eşinden şiddet gördüğünü o gece de otomobilin içinde eşinin kendisine hakaret ettiğini, yüzüne, kollarına ve kafasına vurarak darbettiğini söyledi.

Polis, Ferman Toprak'ın da ifadesini aldı. Şarkıcı eşinin şiddet iddiasını reddetti.

Sosyal medyada boşanma paylaşımı

Hilal Toprak, geçtiğimiz ay sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da boşanma sinyalleri vermişti. Yaptığı paylaşımda, "İlk bizden duymanızı istedim için üzülerek belirtmek istiyorum ki; eşim Ferman Toprak ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bundan sonrası adli olduğu için gereken zamanda paylaşım yapacağız. Bu zor dönemde bizlere destek olmanız tek isteğimiz. Teşekkürler." ifadelerini kullanmış ardından o paylaşımı 'bir anlık sinir' diyerek silen genç kadının, şiddet olayına ilişkin şikayetini geri çekip çekmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Türkiye'nin 'Hayatı tesbih yapmışım' şarkısıyla tanıdığı Ferman Toprak, 3 yıl önce Hilal Toprak ile dünya evine girmiş, çiftin Adel Su isminde bir de çocukları olmuştu.

Haber Merkezi

Beykoz Yenimahalle'de yarın elektrik kesilecek
Önceki Beykoz Yenimahalle'de yarın elektrik kesilecek
İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Sonraki İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz