Beykoz'daki tek spor lisesi yarı final maçına çıkacak

  • Güncelleme: 10.01.2020 09:31
  • Okunma: 3485 kez
  • Yorum: 0
Geçmiş yıllarda Türkiye Şampiyonluğu sevinci de yaşayan Beykoz TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı bu dönem de maçlarına fırtına gibi bir giriş yaptı.
Beykoz'daki tek spor lisesi yarı final maçına çıkacak

Ulaş Kar’ın Teknik Sorumluluğunu üstlendiği Beykoz temsilcisi grup maçlarını birinci olarak tamamlarken, adını yarı finale yazdırdı.

Namık Sevik Stadı'nda Gruptaki son müsabakasında Halis Kutmangil, MTAL Takımı ile karşı karşıya gelen Beykoz ekibi, Ömer Faruk Taşbaş ve Kayra ile bulduğu goller ile müsabakadan 2-0 galibiyetle ayrıldı.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Takımı karşılaşmaya; Kalede Ramazan, Cahit, Yasin, Ömer, Yılmaz, Arda, Fatih, Burhan, Ömer Faruk Taşbaş, Berkant, Ömer Önenç ve Can’dan oluşan bir kadro ile çıktı. Maça yedek sıralarında başlayan isimler ise Yakup, Taha, Mustafa, Necip, Gökhan, Kayra ve Raşit oldu.

Aldığı 2-0’lık galibiyet sonrasında sevinç yaşayan temsilcimiz Salı Günü Saat 13.00’de Namık Sevik Stadında Yarı Final Müsabakasında Ruhi Sarıalp Spor Lisesi ile karşı karşıya gelecek.

Takım İdari Sorumlusu Gültekin Kalaycıoğlu ise yaptığı açıklamada, "Grup maçlarında gayet başarılı bir performans çizdik. Zaten takımımız yetenekli isimlerden oluşmakta. Türkiye Şampiyonasına kalmayı garantilemiş idik, şimdi bütün dikkatimizi İstanbul Şampiyonu olmaya verdik. Salı günü zorlu bir maç bizi bekliyor olacak ancak futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tam” diye konuştu.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Müdürü Candar Keskin takımları ile gurur duyduklarını söylerken, ”Bilindiği üzere Beykoz İlçemize Türkiye Liseler Arası Futbol Şampiyonluğunu da getirmiş idik. Bunun gururunu halen daha yaşamaya devam etmekteyiz. 2019-20 Dönemi maçlarımız başarılı biçimde devam ediyor. Grup maçlarını başarı ile tamamlayan futbolcularımızı kutluyorum. Değişik Profesyonel ve Amatör Lig takımlarında forma giyen futbolcularımız İnşallah Salı Günü de yüzlerimizi güldürecek bir skora imzalarını atıp adlarını İstanbul Şampiyonası Finalisterinden biri olarak yazdıracaktır" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ulaş Kar