Beykoz’daki KAS-DER Genel Merkezini ziyaret ettiler

  • 0
  • 3745
Beykoz’daki KAS-DER Genel Merkezini ziyaret ettiler
Beykoz’daki KAS-DER Genel Merkezini ziyaret ettiler

Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk’ün Başkanı olduğu Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) Yönetimi KAS-DER Genel Merkezine bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Yalçın Çolak, Erdoğan Coşkun Çap, Nevin Çalışkan ve Sinan Çıtlak’tan oluşan BEYMEZ Heyeti Başkanı Erdal Öztürk, Beykoz’un son 30 yılının hafızası olduklarına vurgu yaptığı açıklamasında, faaliyetlerine de yer verdi.

Kurdukları yönetim ile partiler üstü bir konumda yer edindiklerini ifade eden Öztürk, bulundukları konumda çalışmalarına devam edeceklerini ve siyaseti de değerlendirmeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen ise, İstanbul'da yaşayan Kastamonuların genel bir değerlendirmesini yaparak, Kastamonulu bürokratların ve siyasilerin önümüzdeki süreçte Beykoz’da daha etkili olacaklarını söyledi.

“İstanbul’un 39 ilçesi içerisinde Beykoz’un yeri ve önemi bizim için daha önceliklidir. Ayrıca Belediye meclis üyeleri derneğinin varlığını öğrenmek ve sizlerle tanışmak bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.” şeklinde konuşan Şen, ziyaret nedeniyle BEYMEZ heyetine teşekkürlerini dile getirdi.

Ziyarette, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’da hazır bulundu.

Haber Merkezi

Kariyer değişim sürecinizde yalnız değilsiniz
Önceki Kariyer değişim sürecinizde yalnız değilsiniz
Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Sonraki Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz