Beykoz'daki dev Türk Bayrağı'na sporcu katkısı

  • 0
  • 5321

İstanbul Mahalli Basketbol Liginde Büyük Erkekler Kategorisinde mücadele eden Beykoz takımını sporcularından dev bayrağa katkı.

Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Meydanı'ndaki çadırda yapımı devam eden Mozaik Türk Bayrağına Beykoz basketbol takımı oyuncuları da ilgi gösterdi.

Sarı-Siyahlı Kulübün Basketbol Şube Sorumlusu Serkan Taş, Teknik Sorumlu Öğünç Babacan ve bazı sporcuların katıldığı etkinlik oldukça renkli anları da beraberinde getirdi.

Sarı-Siyahlı Basketbol Takım temsilcileri Beykoz Belediye Başkanlığına yaptıkları ziyarette ise Beykoz Belediye Meclisi Üyesi Yılmaz Güzeci tarafından karşılandı. Daha sonra Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Fatih Sağlam’ı makamında ziyaret eden kafile yapılan görüşmeden mutlu ayrıldı.

Beykoz Spor Kulübü Basketbol Takımı olarak Beykoz Belediye Başkanlığına bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini anımsatan Sarı Siyahlıların Basketbol Şubesi Sorumlusu Serkan Taş yaptığı açıklamada, "Oldukça verimli bir görüşme oldu. Takım olarak bazı taleplerimizi ilettik. Güzel neticeler vermesini umuyoruz. Beykoz İlçesine Basketbol heyecanını yeniden geri getirmek istiyoruz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Beykoz amatörleri hafta boyunca sahalarda olacak
Önceki Beykoz amatörleri hafta boyunca sahalarda olacak
Beykoz’da bisiklet yarışı için yollar kapanmayacak
Sonraki Beykoz’da bisiklet yarışı için yollar kapanmayacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz