Beykoz’daki anaokuluna iftira yargıya taşınıyor

  • 1
  • 16430
Beykoz’daki anaokuluna iftira yargıya taşınıyor
Beykoz’daki anaokuluna iftira yargıya taşınıyor
Beykoz’daki anaokuluna iftira yargıya taşınıyor

Beykoz Paşabahçe Mahallesinde 27 yıldır hizmet veren anaokulunun mezuniyet töreninde kullandığı gökkuşağı renkleri amacının dışında yorumlandı...

Gökkuşağı renklerinin kötü niyetli kişilerce farklı şekilde yorumlanarak sosyal medyada linç kampanyası başlatılmasına Beykoz'dan tepki yağdı.

Bir kesim tarafından ahlak dışı yorumlar yapılarak, sahnede kullanılan gökkuşağı renkleri LGBT flaması olduğu şeklinde yorumlanmış ve okul hakkında gerçeği yansıtmayan ifadeler kullanılmıştı.

Okul idaresi ise yapmış olduğu açıklamada bu ahlaksız yaklaşımı şiddetle kınadığını ve gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığını duyurdu.

Okul idaresi konuya ilişkin açıklamasında şöyle dedi:

Okulumuz 1996 yılında Beykoz ilçesi Paşabahçe Mahallesi'nde Özel Paşabahçe Anaokulu olarak eğitim ve öğretime başlamıştır.

Eğitim ve öğretime başladığımız o günden bu yana 27 yıl geçmiş. Her öğretim yılı bitiminde çeşitli etkinlikler yaparak yavrularımızın başarılarına sergilemek için kurumca diploma törenleri düzenlenmektedir.

Bu törenlerin yapıldığı kapalı salonda çeşitli sahne düzenlemeleri yapılarak, sahne süslemelerinde arka fon olarak her sene olduğu gibi gökkuşağı renklerinden yapılan derleme kullanılmıştır. Her yıl olduğu gibi okulumuzda 11 Haziran 2023 Pazar günü 2022 -2023 eğitim yılı için mezuniyet töreni düzenlenmiştir.

Etkinlikte çekilen gökkuşağı ve bitişiğinde Türk Bayrağı olan fotoğrafa bazı ahlak dışı yazılar yazılarak gökkuşağı dekorunu içine Türk Bayrağını da katarak bir grubun bayrağı olarak lanse etmişler. Eğitim kurumumuza iftira ve yalan düzmece birçok sıfatı yakıştırarak kamuoyunu yanıltmaya, en masum varlıklarımız olan çocuklarımızı kirli propagandalarına alet etmeye çalışmışlardır.

Bu ahlaksız durumu, gerçekdışı paylaşımları ve yakıştırmaları yapanları nefretle kınıyor, haklarında Cumhuriyet savcılıklarına suç duyurusunda bulunacağımız kamuoyuna bildiriyoruz.

Özel Paşabahçe Anaokulu Yönetimi

Tayyipland tekrar kazandı
Önceki Tayyipland tekrar kazandı
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (1 Yorum)

Abdullah Birisi (11 ay önce)

Türk bayrağını fon olarak kullansaydınız? Niye üç noktalara gidip milletin sinir uçları ile oynuyorsunuz.? Kaç kişiye sorarsanız sorun kimsenin aklına gökkuşağı gelmiyor artık çünkü önu da kirletti bu LBGT şerefsizleri.Uğraşmayın miletle uğraşmayınnn

Yorum Yaz