Beykoz'da Zeytin Dalı seferberliği sürüyor

  • 0
  • 8119

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Türk Bayrağı' dağıtımı ilçenin farklı kesimlerinde devam ediyor.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük'ün öncülüğünde başlatılan, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Murat Ekinci'nin katıldığı, Atletizm Antrenörü Miray Gür ve Milli Atletizm Sporcularının eşlik ettiği Türk bayrağı dağıtımı Merkez Mahallesi başta olmak üzere ilçenin farklı kesimlerinde devam ediyor.

Milli sporcuların vatanın bütünlüğü ve bayrak aşkı ile mücadele ettiklerine dikkat çekilen etkinlikte Beykozlu nadide sporcular ile birlikte Afrin'de bölücü terör örgütlerine karşı ülkemizi canları pahasına savunmakta olan askerlere, gazilere ve bu uğurda canlarını feda eden tüm şehitler için, esnaf ve vatandaşlarımıza bayrak dağıtımı yapıldı.

Beykoz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Bülent Küçük tarafından yapılan açıklamada, "Bizler biliyoruz ki bu vatan toprağında doğmuş bu güzel evlatlar yaşadıkça, bu bayrak inmeyecek. Bu ezanlar susmayacak. Sizler vatan dedikçe bizler de varız diyeceğiz. Sizler ay-yıldızlı bayrağım dedikçe bizlerde varız diyeceğiz" ifadelerini kullanıldı.

Küçük, desteklerinden dolayı Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür etti.

Haber Merkezi

Beykozlu esnaftan Zeytin Dalı'na destek
Önceki Beykozlu esnaftan Zeytin Dalı'na destek
Beykoz'da Galatasaray'ın 24. Şampiyonluk kutlamaları
Sonraki Beykoz'da Galatasaray'ın 24. Şampiyonluk kutlamaları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz