Beykoz'da Zeytin Dalı seferberliği sürüyor

  • Güncelleme: 29.01.2018 12:04
  • Okunma: 5645 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Türk Bayrağı' dağıtımı ilçenin farklı kesimlerinde devam ediyor.
Beykoz'da Zeytin Dalı seferberliği sürüyor

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük'ün öncülüğünde başlatılan, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Murat Ekinci'nin katıldığı, Atletizm Antrenörü Miray Gür ve Milli Atletizm Sporcularının eşlik ettiği Türk bayrağı dağıtımı Merkez Mahallesi başta olmak üzere ilçenin farklı kesimlerinde devam ediyor.

Milli sporcuların vatanın bütünlüğü ve bayrak aşkı ile mücadele ettiklerine dikkat çekilen etkinlikte Beykozlu nadide sporcular ile birlikte Afrin'de bölücü terör örgütlerine karşı ülkemizi canları pahasına savunmakta olan askerlere, gazilere ve bu uğurda canlarını feda eden tüm şehitler için, esnaf ve vatandaşlarımıza bayrak dağıtımı yapıldı.

Beykoz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Bülent Küçük tarafından yapılan açıklamada, "Bizler biliyoruz ki bu vatan toprağında doğmuş bu güzel evlatlar yaşadıkça, bu bayrak inmeyecek. Bu ezanlar susmayacak. Sizler vatan dedikçe bizler de varız diyeceğiz. Sizler ay-yıldızlı bayrağım dedikçe bizlerde varız diyeceğiz" ifadelerini kullanıldı.

Küçük, desteklerinden dolayı Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz