Siyaset

Beykoz’da zafer müjdesini gördüm

Beykoz’da zafer müjdesini gördüm
2014.09.03 00:00
| | |
7010

30 Mart seçimleri öncesinde alacağı oy en fazla merak edilen adaylar arasında başta gelen MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Mimar Alaattin Köseler seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

Beykozlulara vaatlerde bulunmaktan uzak sadece imar-tapu-mülkiyet problemlerine odaklanmış bir strateji izliyor.

Köseler, hafta sonunun son gününde yine yoğun bir gündeme sahipti. İlk önceÇavuşbaşı’nda bulunan bir düğün salonunda partisinin sandık kurulları görevlileri ile gerçekleşen eğitim-bilgilendirme toplantısına iştirak eden Köseler, ardından Çiğdem Mahallesi’ndeki Kastamonuluların Kahvehanesinde sohbet tarzında bir etkinliğe katıldı. Oradan Çubuklu Şenevler’de bir başka etkinliğe giden Köseler’i çalışmalarında bir grupMHP bünyesine katıldığı arkadaşları ile MHP teşkilatının mensupları hazır bulundu.

Çavuşbaşı Kenan Başaran Düğün Salonu’nda gerçekleşen sandık görevlileri eğitim ve bilgilendirme toplantısında katılımcılar bir hayli fazla idi. Düzenlenen programda açılış konuşmasını MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet yaparken, 30 Mart seçimlerinin son derece önemli olduğunu dolayısı ile sandıklara da sahip çıkılmasını isteyerek partili görevlilerin çok dikkatli olmasını istedi. Daha sonra konuşmak için mikrofonu alan MHP  MKYK Üyesi Adnan Serbest görevli partililere sandık kurullarındaki görevleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi paylaşımında bulundu. Konuşmasında günlük siyasi gelişmelere ilişkin de görüş aktarımında bulunan Serbest, 30 Mart seçimlerinin son derece önem arz ettiğinden bahsederek, “Gerçekten de Milliyetçi Hareket Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünü korumayı ilke edinen kutsal bir mücadelenin adıdır. Geçmişte nasıl ki bu ülkeye kast eden vatan hainlerine, komünizme karşı duran bir mücadele örneği sergilenmişse şimdi de farklı bir durum yok. Eğer ki seçimlerin demokrasinin bir gereği olduğuna inanıyorsak, öncelikle sandıklara sahip çıkmak zorundayız. Geçmiş dönemlerde bu işi ciddiyetle yapamadığımız için birçok ayak oyunları nedeni ile haksız yere mevcut iktidar alacağı milletvekili oranından, belediye başkanlıklarından hak etmedikleri bir sayıya ulaştı. Dolayısı ile sandığa sahip çıkmak son derece önem arz etmekte” diye konuştu.

Adnan Serbest şöyle devam etti:

Biz Ülkücü Hareket ve MHP olarak hep şunu söyledik, Ak Parti İktidarı ülkeyi adım, adım bölünmeye, parçalanmaya doğru götürmekte. 30 Mart seçimlerinin ardından BDP-PKK’nın talep ettiği siyasi özerklik gündeme taşınacak. Biz bunları dediğimiz zaman paranoya içerisindesiniz diyenler Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki yaşanları görmek istemiyorlar. Bizim bölgede çalışma yapan arkadaşlardan çok ciddi bilgiler gelmekte. Bakın bunlardan sonuncusu Mardin-Nusaybin’de KCK’lıların yol-kimlik kontrolü yaptıkları bizlere ulaştı. Nevruz kutlamalarında bir polis-jandarma göreniniz oldu mu? Yok, çünkü kendi güvenliklerini kendileri sağlamaktalar, Türkiye Cumhuriyeti ne hale gelmiş bir görün, duyun. Türkiye Cumhuriyetinin bekası için tek mücadele veren parti MHP’dir. Ülke seçmeni maalesef Ak Parti zihniyetinin gerçek yüzünü göremedikleri için onlara oy vermekte. Bölücü örgüt liderinin 10 bin kadro istediği verilmez ise barış sürecinin tehlikeye düşeceği yönündeki tehditleri görülmemekte, konuşulmamakta. Ben bu kadar güzel kardeşimi bir arada gördüğüm için memnunum, bu İnşallah bir seçim zaferinin müjdesi olacaktır” diyerek Beykoz’daki seçimlerde iddialı olduklarının altını çizdi.

Programın bitiminde MHP Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, sandık görevlisi partilileri tek tek selamlaşarak uğurladı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Adnan Serbest, Alaattin Köseler, Beykoz, Seçim, MHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"