Bölge

Beykoz’da yüz polisle narkotik incelemesi

Beykoz’da yüz polisle narkotik incelemesi
16.06.2017 17:23
| | |
8759

Beykoz'da,100 polisin katılımıyla gün boyu devam eden asayiş ve narkotik uygulaması gerçekleştirildi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen uygulama kapsamında, mahalle aralarında uyuşturucu satıcılarının yakalanması için metruk binalar ve umuma açık yerlerde arama yapıldı.

Polis ekipleri, şüpheli görülen kişilerin üstünü arayarak, kimlik kontrolü de yaptı. Uygulamaya, Özel Harekât Şube ve Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de destek verdi.

Uygulamada 215 araç ve 22 motosiklet kontrol edilirken, 14 kıraathane ve 4 metruk binada arama gerçekleştirildi. Ayrıca 784 kişi ile ilgili Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldı.

Trafik ve asayiş ekiplerince gerçekleştirilen yol uygulamasında ise araçlar durdurularak kontrol edildi. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, evraklarında eksiklik bulunan araç sürücülerine ceza işlemi uyguladı.

Uygulama sonucunda, 3 ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, çeşitli suçlardan aranan 2 şahıs yakalandı.

Ayrıca yoklama kaçağı olan 2 kişiye de işlem yapıldı. Beş araç trafikten men edilirken, evraklarında eksik bulunan araçlara toplam 14 bin lira ceza kesildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Emniyet, Narkotik, İnceleme, Asayiş

reklam
1 Yorum
Ali ÇELIK 16.06.2017 17:48:59

bu operasyonlar bu illetĺe mücadele etmek için yeterli olamaz acil yasa çıkarılması lazim.0535 573 63 48 numaram aile ,içişleri ve adalet bakanlarıyla ne kadar çaba harcasamda bir araya gelemedim. siz gazateci olarak bana yardimci olursanız duaciniz olurum.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"