Beykoz'da Yusuf Topraklı Turnuvası keyif verdi

  • Güncelleme: 14.05.2017 21:04
  • Okunma: 5077 kez
  • Yorum: 0
Kavacıkspor Spor Kulübü'nün Kurucusu Yusuf Topraklı adına düzenlenen turnuva 5 kulübün katılımıyla gerçekleştirildi.
Beykoz'da Yusuf Topraklı Turnuvası keyif verdi

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavacıkspor Kulübünün Kurucusu ve İlk Başkanı Yusuf Topraklı adına düzenlemiş olduğu Geleneksel Yusuf Topraklı U-10 Futbol Turnuvası Kavacık Halı Saha Tesislerinde yapıldı.

Kavacıkspor Başkanı Suat Yıldız, Kavacıkspor Kulübü Kurucusu ve İlk Başkanı Yusuf Topraklı ve Beykoz Gençlik Spor Müdürü Bülent Küçük'ün protokol konuşmalarıyla başlayan turnuvada daha sonra minik kramponların futbol şovu izleyenleri adeta büyüledi.

Kavacıkspor, Beşiktaş A.Ş, Rüzgarlıbahçespor, Ümraniyespor ve Çubukluspor U-10 yaş grubu oyuncularının mücadele ettiği ve 20'şer dakikalık maçlar şeklinde oynanan turnuvada minik kramponlar kendilerini izlemeye gelen ailelerine ve futbolseverlere keyifli dakikalar yaşattılar.

Birbirinden yetenekli minik futbolcu adaylarının mücadelesi nefesleri kesti. Maç aralarında turnuvada yer alan oyunculara süt, muz ve kek ikramı yapıldı. Velilerin ve futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği turnuva sonunda turnuvaya katılan takımlara kupa oyunculara madalya takdim edildi.

Spor Servisi