Beykoz'da yol kapandı, vatandaş isyan etti

  • 04.11.2018 15:33
  • Güncelleme: 04.11.2018 15:34
  • Okunma: 15935 kez
  • Yorum: 1
Bu sabah gerçekleştirilen MarmaraRun etkinliği ile KPSS aynı saate denk gelince Beykozlu vatandaşlar isyan etti.
Beykoz'da yol kapandı, vatandaş isyan etti

Beykoz Belediyesi'nin de organizasyonu yapan kurumlar arasında yer aldığı Marmara Run etkinliği nedeniyle Anadoluhisarı ile Çubuklu arasındaki sahil yolu, sabah saatlerinden itibaren trafiğe kapatılmıştı.

Yine bu sabah ülke genelinde gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) girecek olan vatandaşlar sahil yolunun trafiğe kapatılması nedeniyle ortaya çıkan mağduriyetlerini sosyal medya hesapları üzerinden dile getirdi.

Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi'nin düzenlediği Marmara Run etkinliği için Anadoluhisarı ve Çubuklu arasındaki sahil yolu trafiğe kapatılmış, sınava girecek olan vatandaşlardan bazılarının tepkiler şu şekilde:

@CakirzadeCakir: "Onlarca danışmana maaş ver. Ottan farkları olmasın, bu gün kpss var bilmiyorlar mı ki koşu düzenliyor Beykoz Belediyesi. Nasılsa istedikleri kişiyi işe alıyorlar kpss önemli mi ki bizim çocuklar hamal birileri efendi olacak sistem bu kapitalist"

@_trk061: "Beykoz da sınava giren arkadaşların Allah yar ve yardımcısı olsun. Bugüne koşu düzenlemiş sahil kilit... Devletin birbirinden haberi yok yazık bu sınava giremeyenlere #KPSS"

@taygungzl: "Bugün hem kpss hem ehliyet sınavı var. Yaptığınız belediyecilik bu mu ? Yollar kapalı Sınava geç kaldık! @Beykoz_Bld"

@yankeewashere: "Sınav sabah sabahı Beykoz'da koşu var yollar kapalı insanlar sınava geç kaldı Allah sizi bildiği gibi yapsın"

@gafurtemizel: "@Beykoz_Bld sınav günü yolu kapattınız. Ben şu anda otobüsteyim ve 25 30 öğrenci sadece bu otobüste var. Ve otobüs milim gitmiyor. Bunun hesabını nasıl vereceksiniz. @TC_icisleri"

@BaakMEK: "Nasıl bir ülkede yaşıyoruz,insanlar koşsun diye trafik kapatılır ! Bugün öğrencilerin eşek gibi çalıştığı KPSS sınavı var! Ve yollar kapandığı için,öğrencilerimiz koşarak ağlayarak sınava girecek ! @Beykoz_Bld @ziyaselcuk"

@ikiekmekaldim: "Ahhh ne büyük bir lütuf Beykoz da koşumuz var. Bilerek ve isteyerek Kpss sınavı ile aynı güne koydunuz. Bunun açıklaması yapılsın... @Beykoz_Bld @istanbulbld"

Haber Merkezi

 

Yorumlar (1 Yorum)

OSMAN GÜR (4 yıl önce)

Velevki kpss imtihanı yok başka birşey de yok sen nasıl olurda birilerinin egoları tatmin olsun diye sahil yolunu trafiğe kaparsın farzetki yangın çıktı veya acil bir hasta var ve senin yüzünden insanlar mağdur oldu ne olacak?Bu Marmara Üniversitesinin Beykoz’a zarardan başka birşeyi yok.Birkaç senedir mezuniyet partisi adı altında etkinlik yapıyorlar o zamanda trafik altüst oluyor kimse oralısın olmuyor

Yorum Yaz