Toplum

Beykoz'da yine Halk Otobüsü kazası

Beykoz'da yine Halk Otobüsü kazası
03.08.2015 16:18
| | |
36759

Foto galeri Video galeri

Beykoz'da Anadolukavağı-Kavacık hattında çalışan bir Halk Otobüsü devrildi.

Anadolukavağı-Kavacık arasında çalışan 15A numaralı halk otobüsü, seyir halindeyken önce bir direğe çarptı ardından da devrildi. İlk belirlemelere göre kazada 2'si ağır yaklaşık 10 kişi yaralandı. Kaza yapan 34 DG 3312 plakalı Halk Otobüsü sürücüsü Zeynel Mülayim ise polis tarafından gözaltına alındı. Kazada ağır yaralanan yolcularla birlikte yaklaşık 10 kişi Beykoz Devlet Hastanesi’ne getirildi. İftar Aydın, Pınar Güral, Hasret Merüç ve adının Sare olduğu öğrenilen hastaların yoğun bakıma alındığı ancak İftar Aydın isimli kazazedenin durumunun kritik olduğu kaydedildi.


Beykoz'da yine bir halk otobüsü kazası yaşandı ve çocukların da içinde bulunduğu yaklaşık 20 yolcu, korku dolu anlar yaşadı. Yokuş aşağı inerken freni patladığı iddia edilen otobüsün şoförü, aracı direğe doğru sürdü ancak hızla direğe çarpan otobüs kontrolden çıktı. Yere devrilerek uzun süre yerde sürüklenen halk otobüsünde, ilk belirlemelere göre 3 kişi ağır yaralandı. Otobüste yer alan yaklaşık 20 yolcunun tamamının ise kazadan etkilendiği ve hafif şekilde yaralandığı anlaşıldı.

Polisin kazayla ilgili olarak soruşturmaya devam ettiği öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberler, Son Dakika, Kaza, Anadolukavağı, Zeynel Mülayim, Halk Otobüsü, Kavacık, İftar Aydın, Pınar Güral, Hasret Merüç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"