Yaşam

Beykoz’da yıldırım faciası acı sonla noktalandı

Beykoz’da yıldırım faciası acı sonla noktalandı
15.10.2015 20:59
| | |
23695

Foto galeri Video galeri

Kavacık'ta eşiyle birlikte yürürken üzerine yıldırım düşen Fatih Uludağ, henüz 35 yaşındayken toprağa verildi.

Kavacık'ta eşiyle birlikte yürürken üzerine yıldırım düşen Fatih Uludağ, henüz 35 yaşındayken toprağa verildi.

6 Ekim 2015 günü eşiyle birlikte bankaya fatura yatırdıktan sonra Kavacık Kavşağı’nda yürüyen Fatih Uludağ’ın üzerine yıldırım düşmüş ve İslam Şahin isimli bir vatandaş tarafından hastaneye kaldırılmıştı.

Hastaneye kaldırıldığında kalbi durmuş olan Uludağ, doktorların 45 dakikalık mücadelesi sonrası yeniden hayata döndürülmüştü. Fatih Uludağ (35) 14 Ekim 2015 Çarşamba günü akşam saat 23.35’de hayata gözlerini yumdu.

kaldırıldığı hastanenin yoğun bakımında bir hafta yaşam mücadelesi veren 35 yaşındaki Fatih Uludağ’ın vefatı Beykoz’da derin üzüntü yarattı…

Hayatını kaybeden Fatih Uludağ'ın cenaze namazını, Iğdır'dan gelen akrabası Ramazan Uludağ kıldırırken, cemaat merhumun naaşını gözyaşları içinde omuzladı. Fatih Uludağ'ın cenazesi, Mültezem Cami'ndeki ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Hekimbaşı Mezarlığı'nda defnedildi.

Eşi Canan Uludağ ile birlikte Kavacık'ta yolda yürürken üzerine yıldırım düşen 35 yaşındaki Fatih Uludağ, akrabalarının ve yakınlarının gözyaşlarıyla birlikte son yolculuğuna uğurlandı. Kastamonu Bozkurt nüfusuna kayıtlı olan Uludağ'ın 2 yaşında Kerim adında bir oğlu ve 6 yaşında Ecrin adında bir kızı olmak üzere toplam 2 çocuğu vardı.

Aynı zamanda akrabası da olan Fatih Uludağ'ın cenazesine katılan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, ayakta durmakta bir hayli zorlandı. AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Temel ve Beykoz Belediye Başkan Danışmanları'ndan Muhammed Küçükkonuklar'ın başsağlığı dileklerini kabul eden Kaşıtoğlu, bir süre merhum Fatih Uludağ'ın yakınlarıyla konuştu. Beykoz Belediye Meclisi'nin AK Partili Üyeleri Yılmaz Özdemir ve Gül Biçer'in de hazır bulunduğu cenaze törenine, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları'ndan Salim Öztürk de katıldı.

Cenaze namazının ardından gözyaşlarıyla araca yüklenen merhum Fatih Uludağ'ın tabutu, Hekimbaşı Mezarlığı'na götürüldü ve dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Fatih Uludağ, Yıldırım, Vefat, Kavacık, Canan Uludağ, Cenaze, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"