Beykoz'da yeni tip koronavirüs denetimleri

  • Güncelleme: 08.09.2020 14:01
  • Okunma: 4829 kez
  • Yorum: 0
Sağlık İçin, Hepimiz İçin sloganıyla Kovid-19'a karşı alınan tedbirlere ilişkin denetimler Beykoz'da devam ediyor.
Beykoz'da yeni tip koronavirüs denetimleri

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, beraberindeki belediye ve kolluk kuvveti görevlileriyle birlikte Kavacık Mahallesindeki işletme, cadde ve sokaklarda Kovid-19 kapsamında uyulması gereken tedbirleri denetledi.

Çiçekli, "Beykoz'da maske mesafe hijyen denetiminde kamu personelimizle beraber çıktık. Esnafımızı ziyaret ediyoruz, sohbet ediyoruz. Kurallara uymaları noktasında dikkat çekmeye çalışıyoruz. Beykoz bu durumda çok iyi, öyle gözüküyor. Kurallara riayet ediyorlar." diye konuştu.

Kaymakam Çiçekli şunları söyledi:

"Dikkatleri diri tutmaya çalışıyoruz. Dikkatleri bu salgının geçmediği, devam ettiği konusuna çekmeye çalışıyoruz. Bundan sonra topyekun mücadeleye devam diyor, herkesten destek bekliyoruz."  

Esnaf Serkan Gazoz, genel olarak mahalledeki esnafların tedbirlere uyum konusunda beraber hareket ettiklerini dile getirdi.

Gazoz, şöyle konuştu:

"Kurallara uyuluyor, görüldüğü gibi herkes maskeli. Kavacık esnafları olarak biz bu konuda uyumluyuz. İnsanlarda bu ortama ayak uyduruyorlar. Allah'ın izniyle bu olayı da bu şekilde atlatacağız."

İşletme sahipleri maskesiz müşteri kabul etmemeleri konusunda uyarıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz