Spor

Beykoz’da yeni teknik adam Aydın Çaylı

Beykoz’da yeni teknik adam Aydın Çaylı
2014.08.11 00:00
| | |
5520

Beykoz 1908 A.Ş., bir takımın isim hakkını satın alıp bir üst ligde hatta Bölgesel Amatör Ligde mücadele edeceği dedikodularına noktayı koymuş oldu!

Geçen sezon Amatör Liglerin İstanbul Temsilcilerinden İstanbul PTT Kulübünün İstanbul Süper Amatör Lige katılmayacağını resmen açıklamasının ardından bu kulübün hakkını gerçekleşen anlaşmanın ardından alan Beykoz 1908 A.Ş., önümüzdeki sezon Süper Amatör Ligde oynama hakkını elde etti.

Bir süredir konu ile ilgili resmi açıklama yapılmasını bekledikten sonra olayın ilk önce Yerel Futbol Sitesinde haber olmasının ardından sarı-siyahlı ekipten bilgi edinmek istedik. Kulüp Müdürü Eser Öktem yaptığı açıklamada  kamuoyuna yansıyan haberin doğru olduğunu söylerken, "Olayın netleşmesinin ardından ilk etapta Teknik Direktör olarak daha önce de kulübümüzde başarı ile görev yapan, sarı-siyahlı forma altında son 3-4 sezonda ter akıtan birçok futbolcuda emeği olan Aydın Hocamız ile anlaşma imzaladıktan sonra vakit geçirmeden transfer çalışmalarına başladık. İşin rakamsal boyutunu vermek istersem yüzde 80 civarında kadromuzu şekillendirdik. 21 Temmuz itibarı ile kros çalışması ile antrenmanlarımızı başlatmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

Öte yandan sarı-siyahlı ekibin önüne 3-4 yıllık bir plan koyduğu ve her sene bir üst tura çıkma düşüncesinde olduğu kulüp yönetimince ifade edildi. Kulüp Müdürü Eser Öktem gerçekleşen transferlere ait bilgi vermezken, önümüzdeki günlerde toplu bir imza töreni ile kadroya dahil edilen futbolcuları camia ve kamuoyuna tanıtacakları bilgisini verdi. Beykoz 1908 A.Ş. Önümüzdeki sezon ligde İstanbul Beykoz 1908 olarak yer alacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ, Aydın Çaylı, Teknik Direktör

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"