Beykoz'da yemeği hastanede bizzat ikram ettiler

  • 0
  • 6227
Beykoz'da yemeği hastanede bizzat ikram ettiler
Beykoz'da yemeği hastanede bizzat ikram ettiler
Beykoz'da yemeği hastanede bizzat ikram ettiler

Beykoz Rizeliler Derneği, Beykoz Devlet Hastanesi'nde görevli personel ile yatan hastalara yöresel yemek ikram etti.

Beykoz Rizeliler Derneği, aynı zamanda Rize'nin Kurtuluşu nedeniyle Devlet Hastanesi'nde görevli olan sağlık personellerine lahana ve mısır ekmeği gibi yöresel yemeklerden ikram etti. Rizeliler Derneği'nin kendi imkanlarıyla tedarik ettiği yöresel yemeklerden o sırada tedavi altında bulunan vatandaşlara da ikram edildi.

Vatandaşların teveccühüyle karşılaşan Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız ve beraberindeki dernek yöneticileri, ikramları kendi elleriyle gerçekleştirdi.

Acil Servis'te tedavisine devam edilen bir hastanın lahana ve mısır ekmeğini duyması üzerine Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, bizzat kendisi servise giderek ikram etti.

Etkinlikle ilgili konuşan Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, yöre dernekleri olarak başlatılan bu çalışmada kendilerine verilen sıranın Rize'nin Kurtuluşu ile aynı güne denk gelmesinin güzel bir tevafuk olduğunu söyledi.

Akyıldız, "Yöresel yemeklerimizle bu süreçte bizlerin can siper hane yanımızda olan sağlık personelimizin ve tedavileri devam eden vatandaşlarımız yanlarında olduğumuzu bir kez daha güçlü bir şekilde göstermek istedin. İkramlarımızın tedarik sürecinde bizlere destek olan kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yeni nesil oyun konsolları
Önceki Yeni nesil oyun konsolları
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz