Kültür

Beykoz'da yedi renk Anadolu

Beykoz'da yedi renk Anadolu
11.05.2017 23:40
| | |
5007

Video galeri

Bengü Efsen Dostluk Barış Kültür ve Sanat Derneği ikinci konserini Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Yüksek bir izleyici kitlesine karşı ikinci konserini gerçekleştiren Koro Şefi Bengü Efsen, iki bölümde gerçekleştirdiği "Yedi Renk Anadolu" konserinde sık sık alkışlandı.

Bengü Efsen Dostluk Barış Kültür ve Sanat Derneği, Mihrabat Musiki Topluluğu ve Beykoz Belediyesi işbirliği ile düzenlenen konserde Türkiye'nin yedi bölgesinden yöresel ezgiler seslendirildi. Beykoz Belediye Başkanı Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve kalabalık bir izleyici kitlesi katıldı.

Beykozluların hayranlık ve heyecanla takip ettiği konser izleyenleri adeta büyüledi. İzleyenlerin muhteşem duygularla ayrıldığı konserde yine Beykoz’un yakından tanıdığı isimlerden olan Arzu Başlantı yöresel ezgi şöleninin yaşandığı gecenin sunumunu üstlendi.

Döşemelik Ürünler Tekstil San. ve Tic. A.Ş. sponsorluğundaki gecede Ege'den Doğu Anadolu'ya, Karadeniz'den İç Anadolu'ya kadar Türkiye'nin her bölgesinden seslendirilen ezgilerle coşan seyirciler yaklaşık iki saatlik konser sonrası Koro Şefi Bengü Efsen'i tebrik etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Bengü Efsen, Dostluk Barış Kültür ve Sanat Derneği, Konser, Mihrabat Musiki Korosu

reklam
1 Yorum
Arzu Başlantı12.05.2017 13:15:30

Haber için çok teşekkür ederiz Dost Beykoz!

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"