Yaşam

Beykoz’da Yavuz ailesi bir kez daha sarsıldı

Beykoz’da Yavuz ailesi bir kez daha sarsıldı
16.08.2017 00:06
| | |
8521

Beykoz'un hayırsever işadamlarından Sabit Yavuz kısa bir süre önce yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayata veda etti.

Beykoz'un köklü ailelerinden Yavuz'larda baba acısı. Hayırsever iş adamı Sabit Yavuz yaklaşık yirmi gün önce yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek tedavi gördüğü GATA'da son nefesini verdi. 

CHP Beykoz eski ilçe Başkanlarından Bahadır Yavuz ve merhum Mahmut Yavuz’un ağabeyleri de olan Sabit Yavuz’un vefatı Beykoz’da derin üzüntü yaratırken, merhum Yavuz’un durumu kısa süre önce ağırlaşmış ve yoğun bakıma alınmıştı.Sabit Yavuz için Beykoz Merkez Camii'nde kılınan ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazına CHP Beykoz İlçe örgütünden çok sayıda isim hazır bulunurken, Yavuz ailesinin sevenleri de acı günde aileyi yalnız bırakmadı.

Kılınan cenaze namazının ardından omuzlarda cenaze aracına taşınan merhum Yavuz, daha sonra sevenlerinin gözyaşları arasında Şahinkaya Mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verildi. Merhum Sabit Yavuz 65 yaşındaydı.

Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Sabit Yavuz, Vefat, Cenaze, Bahadır Yavuz

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"